Podzim v Divadle U Valšů

Podzim v Divadle U Valšů

Podzim v Divadle U Valšů

Vítáme vás do další 14. divadelní sezóny a budeme velice potěšeni, když nám opět zachováte přízeň.

Najdete zde program divadla na měsíc září a říjen 2017, včetně termínů Akademie umění, která začíná ve středu 4. října od 10.00 hod v divadelním sále.

Předprodej vstupenek již zahájen!

Divadlo U Valšů připravuje dvě nové premiéry, které jsou plánovány na podzim 2017. O datech premiér Vás budeme včas informovat.

 

DÁMSKÁ ŠATNA / Arnošt Goldflam

Skrze setkání a rozhovory v divadelní šatně dává hra nahlédnout do osudů čtyř hereček. Ve čtyřech generačních rovinách tak lze paralelně sledovat často provázané osobní i profesní problémy, se kterými se představitelky potýkají. Hra tak rovněž poodhaluje jindy skryté atraktivní prostředí divadelního zákulisí. V hlavních rolích uvidíte Danielu Kolářovou, DanuBatulkovou, Evellyn Pacolákovou a Petru Tenorovou v režii Arnošta Goldflama.

 

SMITH & WESSON /  Alessandro Baricco

Děj této hry se odehrává na začátku minulého století u Niagarských vodopádů. Tam se potkají osudy tří zcela rozdílných postav. Místní obyvatel pan Wesson, zvaný Rybář, pan Smith, zneuznávaný vynálezce a mladá talentovaná novinářka, která má v hlavě  bláznivý nápad, jak se proslavit. Nikdo z nich není spokojený se svým životem, a chtěli by si konečně vydobýt trochu uznání a slávy. Poté do hry vstupuje elegantní a šarmantní paní Higginsová, majitelka místního hotelu. Hra je napsána velmi vtipnou formou. V hlavních rolích uvidíte Kamila Halbicha, Luboše Veselého, Bohdanu Pavlíkovou a Beátu Kaňokovou.  Režie: Otakar Kosek.