Podívejte se na reportáž z Design Show Brno v Auto Cardion

Podívejte se na reportáž z Design Show Brno v Auto Cardion

Podívejte se na reportáž z Design Show Brno v Auto Cardion

Kdo měl tu možnost navštívit brněnský autosalon Cardion, nebude myšlenkou na uspořádání Design show překvapen.  Samotný interiér showroomu je totiž pastvou pro oči, z čehož prim vede prosklená dílna. Podobně jako v některých restauracích můžeme nahlížet pod ruce kuchařům, tady mohou klienti sledovat, co se děje s jejich miláčkem – v tomto případě Volvem.

Nutno podotknout, že autosalon byl vystavěn dle nejnovějších celosvětových standardů automobilky Volvo. Ty určují, jak má vypadat interiér showroomu, a přepisují rovněž zažité zvyklosti ve fingování servisů.

  • Profi a sympatický tým prodejců i mechaniků
  • Usměvavé, milé recepční
  • Designové, příjemné prostředí

Auto Cardion je výjímečný ještě v jednom: může se pyšnit prvním dealerstvím značky Volvo v ČR – a v současnosti i ve Střední Evropě! Kromě toho take jako první v České republice zavedl službu Video Servis. Pokud se při opravě vozu zákazníka přijde na nutnost další/jiné opravy, technik vše natočí na mobil (i s komentářem a vysvětlením) a video záznam pošle zákazníkovi. Tomu se na počítači či v telefonu zobrazí video spolu se schvalovacím formulářem a cenami dodatečné opravy. Zákazník tak může vše několika kliknutími odsouhlasit. Tým autoservisu se touto novou službou snaží odbourat mínění části veřejnosti, že si servisy opravy vymýšlejí. Vše je názorné, transparetní a zákazníci jsou ze služby Video Servis doslova nadšení.

Ale zpátky k proběhlé Design Show. Na tomto neotřelém společenském setkání se prezentoval hned několik zajímavých osobností ze světa designu, aby si tak každý návštěvník přišel na své. Samotné Auto Cardion prezentovalo  dva vozy. Ty letos získaly dva cenné tituly: Světové auto roku 2018 (Volvo XC60) a Evropské auto roku 2018 (Volvo XC40).