Podívejte se na jarní kolekci obuvi Deichmann!

Podívejte se na jarní kolekci obuvi Deichmann!

Podívejte se na jarní kolekci obuvi Deichmann!

Milí čtenáři,

        po mrazivé zimě nás konečně čeká snad nejkrásnější roční období, jaro. Příroda se probouzí, všude kolem cítíme vůni květin, sluneční paprsky nás lákají jít na procházku. Sice se jarní počasí tváří přívětivě, ale bývá nevyzpytatelné. Vybavte se stylovou vycházkovou obuví, která se o vaše pohodlí postará i v chladnějších dnech.

Jarní kolekce Deichmann se nese v duchu jednoduchosti a ležérnosti. Klíčovými prvky vycházkových modelů jsou jednoduché tvary, čisté, hladké linie a tlumené barvy. Zkuste například kotníkovou šněrovací obuv v módním semišovém vzhledu. Světlé podešve působí svěže, profilace vám zaručí komfort při chůzi. Kromě šněrování jsou boty opatřeny také postranním zipem pro snadnější nazouvání. Díky tlumeným barvám je tato obuv lehce kombinovatelná s jakýmkoliv ležérním outfitem. Hodí se k ní úzké džíny, ale také áčková sukně se svetříkem a kratší koženou bundou.

V teplejší dny pak oceníte nižší nazouvací obuv s podešví inspirovanou espadrilkami. Přestože vypadá ležérně, můžete ji nosit i ke kancelářským kalhotám a košili.

Zaujala vás jarní kolekce obuvi Deichmann? Prohlédněte si celou jarní nabídku zde: http://www.deichmann.com/CZ/cs/shop/welcome.html