Po čem fanoušci Myslivcové touží?

Po čem fanoušci Myslivcové touží?

Po čem fanoušci Myslivcové touží?

To budete koukat!

Už je poměrně dlouhou tradicí, že Dominika Myslivcová na svém instagramovém či facebookovém profilu čas od času vyhlásí nějakou soutěž. Tu o Playstation, jindy o pobyt v luxusním hotelu.Teď jde o dva lístky na předpremiéru filmu po Čem muži touží, který bude jistě zajímavý. Pravidla? Jednoduchá!

Myslivcová na Instagramu vyhlásila soutěž o dva lístky na předpremiéru filmu Po čem muži touží, která se koná 19. září od 18. hodin ve Slovanském domě. Stačí jí do komentářů pod fotkou, kde stojí u plakátu na tento snímek napsat, s kým byste do kina šli a co byste jako první vyzkoušela v roli v muže (kluci píší, co by udělali v roli ženy). Jak se dalo předpokládat, o "lupeny" se strhl do slova boj. Vybíráme ty nejzajímavější komentáře. Teď už tedy všichni víme, po čem fanoušci růžové Barbie touží.

 

Nejzajímavější příspěvky z Instagramu Myslivcové

Já bych si vyzkoušel, jak holky dělají potřebu.

Určitě jako první by jsem, vyzkoušel různé hrátky s ňadry, přece jen tuhle vychytávku nám Bůh nenadělil. Vlastně bych asi nedělal už nadále nic jiného.

Asi jako první bych vyzkoušela čůrání vestoje. A hned poté ten zbytek, co se můžů týče.

Asi vyčůrat se do sněhu. Vyčůrat do něj srdíčko.

Vyzkoušel bych si depilaci. Když to klapne.

Vyzkoušela bych si mužské uvažování, chápání. Dělat více věcí najednou, poslouchat stěžující si ženy, flákání, sex.  A větu, jdu na jedno.

Jako první bych si zkusil být těhotný, pokud by to šlo tak rychle.

Vyzkoušela bych si jejich myšlení a konání potřeby ve stoje. Pak bych si lehla na gauč, vzala do ruky ovladač a škrábala se na koulích.

Hned bych zjistila, co je na tom zlozvyku mít furt ruku v trenýrkách. A následně bych chtěla chytit mužskou rýmičku (aneb nemoc "umírám"), abych pak zvládla za čas porod. Protože ten pak bude od této zákeřné nemoci úplná hračka.

Vyzkoušela bych si, jaké to je nechat se obskakovat od ženy a nic nedělat tak, jak to dnešní chlapi dělají.

Foto: Instagram