Plné a mladistvé rty

Plné a mladistvé rty

Plné a mladistvé rty

Plné a mladistvé rty

Chcete-li chránit své rty před působením času, najděte pro ně dostatečně jemnou a účinnou péči. Pevonia Botanica představuje nový přípravek LipRenew™ Plump & De-Age Treatment pro mladistvé, krásné a plné rty v každém věku.

Každá žena touží po krásných, svůdných rtech. Výrazné rty zdůrazňují úsměv, přitahují pozornost a sehrávají nezanedbatelnou roli v celkovém výrazu našeho obličeje. Bohužel se s přibývajícím věkem proměňují i rty – pomalu ztrácejí vláčnost, pružnost i objem a po jejich vnějším okraji se objevují jemné linky. Muži i ženy mají nejplnější rty na počátku dospělosti. Ale jak člověk stárne, jejich pevnost a velikost se výrazně snižuje. Navíc s oslabováním krevního oběhu rty blednou a ztrácejí svěžest. Rty jsou velmi citlivé díky velkému množství nervových zakončení. Nemají mazové žlázy, neobsahují melanin a jejich epidermis je velmi tenká. Proto rty velmi často trpí vysycháním, citlivě reagují na vnější vlivy a trpí nedostatečnou péčí. Aby rty zůstaly mladé, hladké a sametové, je třeba jim věnovat pravidelnou péči.

Vyplnění či zvětšení rtů mohou dosáhnout zásahem estetických dermatologů či plastických chirurgů. Tyto postupy bývají nejen nákladné, ale někdy je také provází nežádoucí vedlejší účinky. Pokud dáváte přednost neinvazivním metodám, máme pro vás bezpečnou a přirozenou alternativu. I bez výplňových materiálů mohou být vaše rty krásné, plné a hladké. LipRenew™ pomocí zvyšování počtu tukových buněk zvětšuje objem rtů, vyhlazuje je a současně odstraňuje tenké i hlubší vrásky.

 

LipRenew™ Plump & De-Age Treatment

Tento inovativní, hedvábně jemný krém byl vytvořen na posílení, regeneraci, zvláčnění a obnovení mladistvé plnosti rtů. Speciální účinná směs ingrediencí kombinuje omlazující, hydratační a regenerační účinky mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové, bambuckého másla, skvalenu, vitaminu E (tzv. vitamínu mládí) a výtažku ze sezamových semen, která fungují jako hypodermální výplň.

Rty jsou okamžitě po aplikaci plnější, hebké a jemné. Při pravidelném používání jsou rty hladké, jemné, bez viditelných vrásek, prasklin a suchých šupinek, působí plnějším a mladistvým dojmem. Přípravek ovšem působí i na okolí úst, takže je účinný na tzv. kuřácké vrásky, hlubší nasolabiální rýhy a hluboké vrásky.

Účinky přípravku LipRenew™ Plump & De-Age Treatment:
Vyplňuje rty (zvyšuje množství triglyceridů uložených v tukových buňkách)
Zvětšuje objem rtů
Zjemňuje konturu rtů
Redukuje tenké i hlubší vrásky
Zjemňuje a regeneruje jemnou pokožku rtů
Hloubkově hydratuje
Zastírá nedokonalosti
Chrání pokožku rtů
Zlepšuje vzhled pokožky rtů

Složení:

Výtažek ze semen sezamu indického přispívá k tvorbě tukových buněk (adipogenezi) a rovněž má vliv na syntézu lipidů (stavebních složek buněčných struktur). Extrakt má rovněž výborné regenerační schopnosti, napomáhá obnově kůže a zvyšuje její odolnost. Podporuje prokrvení pokožky a zabraňuje předčasnému stárnutí.
Mořský kolagen stimuluje syntézu vláken pojivové tkáně a podporuje tak intenzivní regeneraci pleti zevnitř. Chrání pleť před nadměrnou ztrátou vlhkosti a její dehydratací, předchází tak předčasnému stárnutí pleti a tvorbě prvních vrásek. Intenzivně hydratuje pleť, což vede k okamžitému viditelnému vypnutí a vyhlazení vrásek.
Kyselina hyaluronová zadržuje v pokožce vlhkost a hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnost pokožky. Svými antioxidačními účinky chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a regeneraci pokožky.
Bambucké máslo důkladně pokožku vyživuje, hydratuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivým vlivům počasí. Napomáhá udržet v pokožce optimální zvlhčení a předcházet tak jejímu předčasnému stárnutí.
Účinná látka skvalen extrahovaná z oleje zelených oliv dodává buňkám energii, napomáhá regeneraci, zlepšuje a udržuje pružnost kůže.
Tokoferol (vitamín E) je nejdůležitější antioxidant v těle, který chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí. Ovlivňuje tvorbu červených krvinek a účastní se obnovy a růstu tkání. Celkově zlepšuje stav pokožky a její bariérovou funkci. Vitamin E působí proti různým dermatitidám, udržuje pokožku zdravou a svěží.
Výtažek z plodů papriky zlepšuje cirkulaci, posiluje prokrvení, obnovuje přirozenou barvu a dodává rtům na plnosti.
Extrakt ze zeleného hrachu aktivuje činnost elastických vláken.

Přírodní kosmetika

Jako všechny výrobky Pevonia je i LipRenew vyroben z přírodních a organických extraktů, které neobsahují alkohol, lepek, parabeny, lanolin, minerální oleje, PABA, laurylsulfát sodný nebo geneticky modifikované organismy. Jedná se o produkt schválený „Mother Earth“.

Cena přípravku LipRenew™ Plump & De-Age Treatment: 1 150 Kč