Playboy magazín 10/2022 na titulní straně s Playmate Karolínou Huvarovou

Playboy magazín 10/2022 na titulní straně s Playmate Karolínou Huvarovou

Playboy magazín 10/2022 na titulní straně s Playmate Karolínou Huvarovou

Na titulní straně říjnového Playboye pózujou dvě krásky – Playmate Karolína Huvarová a Playmate Kristýna TáborskáPrávě vychází říjnový Playboy, na jehož titulní straně pózujou poprvé v nové éře českého Playboye dvě české Playmate. Karolína Huvarová je známá fitness a kondiční trenérka, jejíž předností – jak sama říká – je její pozadí. Pro Playboy pózuje podruhé. Poprvé odhodila stud v roce 2020. „Z nabídky nafotit pictorial s Kristýnou jsem skákala radostí! Kristýna je nejenom krásná žena, ale člověk se s ní opravdu ani na chvíli nenudí,“ jásala Karolína. Kristýna také není zcela novou tváří v Playboyi. „Když jsem se dozvěděla, že budu fotit zrovna s Karolínou, byla jsem nadšena! Má dokonale sportem vysekanou postavu a je s ní zábava,“ přiznala. Kristýna se naposledy objevila coby Playmate na titulní straně v roce 2021 a celkem pózuje pro Playboy už počtvrté.

Tentokrát jsme spojili síly se společností Intermarket, která nám zapůjčila stroj Tescar. Když jsme oběma představili koncept focení v exteriérech pískového lomu s těžkou stavební technikou, nabídce neodolaly. Focení začalo za časného rána. To už se začínal písek pomalu rozpalovat. Za pár hodin se lom doslova proměnil v Saharu. To nastal ten správny čas, aby obě krásky odhodily svršky a vystavily svou opálenou kůži vstříc slunci a objektivu fotografky Alžběty Jungrové. Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že křivky obou Playmate jsou zkrátka dokonalé.

Říjnové vydání dále nabízí poutavy rozhovor s Vanesou Lovětínskou, která se díky náhodě dostala k plastické chirurgii – ale té rekonstrukční. Na dvacet otázek odpovídá moderátor a bojovník s duší umělce - Tomáš Vzorek.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Říjnové číslo Playboye je v prodeji od 22. září 2022