PIXA PRO vstupuje do své 6. sezóny s dvěma osvědčenými muzikály a jednou premiérou!

PIXA PRO vstupuje do své 6. sezóny s dvěma osvědčenými muzikály a jednou premiérou!

PIXA PRO vstupuje do své 6. sezóny s dvěma osvědčenými muzikály a jednou premiérou!

PIXA PRO vstupuje do své 6. sezóny s dvěma osvědčenými muzikály a jednou premiérou!

Produkční společnost PIXA PRO je stálicí na divadelní scéně. Od ostatních produkcí se odlišuje svými výpravnými muzikály s pohádkovým příběhem, které uvádí v pražském Divadle Hybernia. V sezóně 2017/2018 sází na dva osvědčené muzikály - Alenka v kraji zázraků s hudbou Vašo Patejdla a Sněhovou královnu s hudbou hitmakera Zdeňka Bartáka.


Sezónu zahájí 24. září muzikál Alenka v kraji zázraků. Známý příběh, ve kterém se představí hned 3 královny, Bílý králík a samozřejmě Alenka, je aktuální i pro dnešní dobu. V muzikálu excelují hvězdní herci, zpěváci i skvělí tanečníci: Michaela Kuklová, Dagmar Patrasová, Anička Slováčková, David Gránský, Bořek Slezáček, Michaela Nosková, Jana Zenáhlíková, Ernesto Čekan, Petr Macháček a další. Alenka odehraje na podzim posledních 8 představení a pak uvolní prostor pro další muzikály.

PIXA PRO má pro své diváky vždy připraveno nejedno překvapení a každé představení je svým způsobem unikátní. Pro první představení sezóny si nachystala speciální akci – 24.9. i 8.10. budou na každém představení vylosováni tři diváci, kteří si budou moci o přestávce prohlédnou zákulisí a vyfotografovat se s herci.


Muzikál Sněhová královna se vrátí, po více než roce, na divadelní prkna 3. prosince. Známý příběh H. Ch. Andersena pochází už z roku 1844 a dočkal se mnoha zpracování ve filmu i na divadle. V muzikálu PIXA PRO dominuje krásná hudba Zdeňka Bartáka, úchvatné kostýmy, čarokrásný a vtipný pohádkový příběh, který nás nenechá ani chvíli vydechnout. V muzikálu uvidíme Mahulenu Bočanovou, Dagmar Patrasovou, Michaelu Noskovou, Lindu Finkovou, Sabinu Laurinovou, Davida Gránského, Jana Kopečného, Aničku Slováčkovou, Michaelu Sejnovou či Ivanku Korolovou.


Nejzajímavější novinkou je bezesporu chystaný muzikál, který bude mít premiéru 7. března 2018 opět v Divadle Hybernia. Bude se jednat o pokračování muzikálu Kapka medu pro Verunku, který navštívilo za 5 let přibližně 120 tisíc diváků. Jan a Alena Pixovi k němu prozrazují: “Muzikál bude mít název Královna Kapeska. Té půjde o život, protože v našem příběhu přibude skutečný zloduch Kates. I tentokrát spolu s diváky zavítáme do třech pohádkových království – Popelkova, Honzovska a Zlatovláskov. Příběh nového pokračování navazuje na původní muzikál pouze volně, tedy vůbec nevadí, pokud jste Kapku medu pro Verunku neviděli. Má svoji vlastní zápletku, dobrodružnou cestu za záchranou i šťastný konec, jak se na správnou pohádku sluší a patří.“ Herecké obsazení sází na osvědčená jména v muzikálech produkovaných PIXA PRO, budou to například Anička Slováčková, David Gránský, Martina Pártlová či Míša Nosková.