Petr Vágner dře v Thajsku

Petr Vágner dře v Thajsku

Petr Vágner dře v Thajsku

Petr Vágner dře v Thajsku

Herec ze seriálu TV Prima Přístav a moderátor pořadu TOP Star Petr Vágner si vyrazil na dovolenou do Thajska. Ale místo aby si užíval volna a povaloval se na pláži, tvrdě dře v tělocvičně.

 

Původně chtěl jet do Vietnamu, ale cesta mu nevyšla, tak se nakonec vypravil na thajský ostrov Koh Samui. A rozhodl se zapracovat na své fyzičce. „Pobyt tady jsem pojal jako takovou tréninkovou dovču. Dvakrát denně trénuju po dvou hodinách Muay Thay, sparingy s místními Thajci, ale jsou tady i závodníci z jiných zemí: z Holandska, Ruska, Francie…je to docela maso. Když mi zbyde síla, tak se vypravím k moři. Za pět dní jsem u něj byl ale jen jednou,“ popisuje své dny v Thajsku Petr.

 

Herec a moderátor svůj zdejší pobyt pojal nejen sportovně, ale také degustačně. „Vyrazil jsem na malou degustační ochutnávku po místních trzích. Slané larvy jsou docela fajn, když přežijete to křupnutí. Chutnají jako buráky. Jdou tady docela na odbyt, tak jsem je taky zkusil. Ani s cvrčky jsem neměl problém, ale šváby jsem už vážně nedal,“ líčí Petr Vágner.