Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem.

Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem.

Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem.

Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem.

Už za pár dní ji představí fanouškům také v dalších městech!

Úspěšné duo Slza, jež akutálně brázdí Českou republiku se svým Katarze TOUR 2016, se ve středu 2. listopadu sešlo se svými posluchači v pražském Bontonland – Megastore, aby spolu s nimi pokřtilo fotoknihu Slza obrazem. Jedinečná publikace, která představuje Petra Lexu a Lukáše Bundila objektivem fotografa Jindřicha Kodíček, je navíc doplněna o dosud nezveřejněné biografické texty a velký exkluzivní rozhovor. Ten s kapelou vedl respektovaný hudební publicista Jaroslav Špulák, který fotoknihu také pokřtil. Na křest a akustický minikoncert dorazily stovky lidí. Veřejnost se shoduje v tom, že Slza je fenomén, který na české popové scéně dlouho chyběl. Petr a Lukáš už za pár dní odcestují do regionů, aby fotoknihu podepsali a představili fanouškům také v dalších městech.

 

„Moc jsme se chtěli potkat s fanoušky i v městech, kde během podzimu nekoncertujeme v rámci KATARZE TOUR 2016. Autogramiády k naší nové fotoknize jsou ideální příležitostí a moc se těšíme, že konec roku strávíme právě s našimi fanoušky,“ vysvětluje Lukáš Bundil a Petr Lexa dodává: „Autogramiády začnou akustickým minikoncertem, po kterém se budeme věnovat každému, a budeme na nich, tradičně, do posledního fanouška.“

Vedla autogramiád k fotoknize Slza obrazem kapelu čeká ještě šest koncertů v rámci Katarze TOUR 2016, které je téměř všude vyprodané a pár vstupenek zbývá na páteční koncert v Jindřichově Hradci (4. 11.) a do Liberce (12. 11.).

Za fotografiemi stojí mladý talentovaný Jindřich Kodíček, který s kapelou začal spolupráci počátkem roku 2016. Doprovázel je na koncertech, setkáních s fanoušky, ve studiu, ale i ve volných chvílích. Podařilo se mu tak zachytit okamžiky, jak Petra s Lukášem doposud znali jen jejich nejbližší. Fotografií přibývalo, a tak vznikl nápad, proměnit je v knihu. Navíc doplněnou o biografické texty s informacemi, které doposud nebyly zveřejněny.

 

„Myslím, že se nám perfektně podařilo skloubit jak výtvarnou stránku, tak tu obsahovou a výsledkem je unikátní kniha Slza obrazem. Jsem přesvědčen, že svým čtenářům přinese velkou radost," zaznělo od Jindry Kodíčka.

Kromě fotografií stojí za pozornost velký rozhovor, který s kapelou vedl uznávaný novinář Jaroslav Špulák, jenž se na hudební scéně pohybuje přes 20 let a je autorem někola hudebních publikací.

„Se Slzou přišel na naši hudební scénu nový impuls. Tahle kapela učí chodit mladé lidi na koncerty, učí je kupovat si cédéčka a hlavně nabízí vkusné popové písničky. Těším se na její další příběh,“ uvedl Jaroslav Špulák.

 

Vstupenky na podzimní Katarze TOUR 2016 jsou v prodeji v síti Ticketportál - http://bit.ly/1XYhLzV.

AUTOGRAMIÁDY FOTOKNIHY SLZA OBRAZEM

7.11. České Budějovice- Music Center, Náměstí Přemysla Otakara II. 10, 370 01
15.11. Olomouc - OC Šantovka , Polská 1, 779 00
16.11. Zlín - OC Zlaté Jablko, Bartošova 15, 760 01
21.11. Hradec Králové - OC AUPARK, Puškinova 1215/11, Pražské Předměstí, 500 02
29.11. Ostrava – Forum Nová Karolína, Jantarová 3344/4, 702 00

KATARZE TOUR 2016

4. 11. 2016 Jindřichův Hradec - KC Jitka
5. 11. 2016 Vamberk - Městský Klub Sokolovna
9. 11. 2016 Plzeň - Kulturní dům Peklo
11. 11. 2016 Děčín - Společenský dům Střelnice
12. 11. 2016 Liberec - Dům kultury
25. 11. 2016 Zábřeh - Kulturní dům Zábřeh

http://www.skupinaslza.cz
https://www.facebook.com/skupinaslza