Pětiletý příběh  aneb Terapeutům se nezatajuje!

Pětiletý příběh aneb Terapeutům se nezatajuje!

Pětiletý příběh aneb Terapeutům se nezatajuje!

AUTORKA: Lucie Bělínová

Kartářka, numeroložka, astroložka.
Tel. 608 028 505

www.kartarkysvetla.cz/vesteni-z-karet/kartarka-lucie/
Akutní konzultace 906506050 kl.2, /večer,víkend/

Dnes to bude příběh  o nepomoci. Respektive o standartní  snaze pomoci, ale prozatím,  posledních 5.let , bez úspěchu.
Proč?  Jak vlastně mohu psát o neúspěchu mé práce, mé pomoci a beze studu se k neúspěchu doznat? Jednoduše.  Terapeutická práce znamená spolupráci a já pouze“  hledám  řešení a možnosti v životě těch, co se svěří do mých „rukou“. Změnu už ale musí ve svém životě, dělat každý z nás sám.    A když se opakovaně spojí neslyšení rad, s rozklíčováním možností,  které  daný klient má a může  u udělat, směřujeme  k neúspěchu. Proč?  Pro ego tazatele.
Posnažím  se být stručná, s pětiletým  příběhem .

  Hlavní osobě, ženě, budeme říkat paní  Há.  Byť po nápravě ve svém životě  volá, po sezení,  vždy  dělá stejně. Ne naschvál, prostě není ochotna zkusit věci novým, jiným způsobem. Teoreticky všemu rozumí, ale praktikovat nové způsoby odmítá. Ne, že by neuměla, kdyby chtěla změnu skutečně. A to je ten problém.
  Byla 3x vdaná. Má tři děti, z každého vztahu po jednom.  Dvakrát šla na potrat, protože prý nebylo vyřešeno vypořádání manželů, ale bývalých. Jednoduše, s otci  těchto odmítnutých dětí , nebyla vidina podpory finanční. Nešlo o  vypořádání  papírů, či majetku s nimi, ale s bývalými partnery v obou  případech. Ještě neskončil příběh jeden a už předbíhala, ale se stejným nastavením, do vztahu dalšího. A v těch odmítnutých těhotenstvích, kdy zákonitě končil i onen vztah,  šlo o chudší možnosti žití,  a z těhotenství  či potomka,  nevyplívající zisk.
Paní Há, má dnes milionový majetek, který jí dělá radost. Skupuje a následně prodává. V průběhu vztahů a rozvodů na finanční bázi, zbohatla. Sama se aktivně zbavila prostředního dítěte soudně, děvčátka, 11.let.  Má za to, že je to výhra. Otec malé S. platil málo. Z jejího pohledu děvče stálo hodně a ještě neposlouchalo. Víkendový tatínek hrál prim a ještě se dcerce u jeho nové rodiny líbilo. Zhodnotila, že jim tu lásku „dopřeje“, když není výborná v očích dcery a otce a situaci soudně obrátila. Platí sama a nevychovává. Ale truc pokračuje.  Není tzv. po ruce tak, jak „oni“ potřebuj&ia cute ;. Chce, aby ji potřebovali sami. I zde jsem jí vysvětlovala, že  podporuje pocit své nenahraditelnosti, který nefunguje obzvlášť tehdy, jsou-li v daném vztahu bez ní, spokojení.  Není ochotná tento postoj přijmout.  Dospělý syn  žije v jednom ze států EU a je soběstačný. Ba co navíc,  odvádí peníz na nevlastní sourozence, dle nastavení rodiny (mámy),  ze které vyšel.
Co vlastně řeší paní Há? Hledá opravdovou lásku. Nedaří se. Proč? Její nastavení  vztahů je ziskové. Kdyby i nadále chtěla dělat vztahy starým způsobem, dařilo by se jí. Ale léta plynou, rodit děti úspěšným mužům už dnes zvažuje, protože dosáhla 50tky, na kterou ale v žádném případě nevypadá. Teď /a oněch 5.let k tomu/ si žádá konečně bezmeznou lásku. Tu totiž ve svém životě nepoznala, protože nebyla jejím cílem. Což nevylučuje její nárok na ni, pokud by změnila své životní nastavení. Což neudělala dosud a diví se, že v posledních 3.letech potkává partnery, kteří hledají právě jen lásku , ale nemají moc co nabídnout.  Investovala do nich nemalý peníz. Pomohla jim k rozvoji a konec. Zákon energie a hmoty. Vzala, odevzdala, v pořádku.

 Ale!  Bonusem k pochopení jejího života se stal, jak už to bývá, poslední známý partner. Konečně opět  bohatý, ale relativně hodně mladý partner. Proč ale mladý?  Věk nehraje v lásce roli, to už jsem viděla stokrát. V lásce opravdu ne. Ne ale tak v rozumových vztazích.  Nedovolil paní Há s její  nejmladší dcerou B., bydlet u něj, v bohatém sídle.  Sám děti nemá, nerozumí dětem, nechce děti, nebaví ho děti a rodina. Je zrcadlem paní Há samé. Akorát buduje po vlastní linii, ukazuje, co má pochopit, což ona projevuje pocitově objevenou láskou, nechápe.  Navštěvuje  ji dle  vlastního rozhodnutí. Pravda, hlavně v době, kdy si nejmlaší dcerku B.,  bere otec, a není  doma. Podezření, že právě on stojí za rozhodnutím starší dcerku S. odevzdat otci a tzv. se jí zbavit z rodinného sídla, mi popřela.  Onoho muže bezmezně miluje a přejímá každý jeho názor, bez hodnocení, jejího jinak ekonomického mozku. Terapeuticky je mi věc jasná a karty to jen potvrdily. Ale, když aktér svého života, popírá příčinu samu, bez zhodnocení,  těžko dojít k úspěchu.  Vše špatně?  Nikoliv.

 Paní Há dnes nabývá zkušenosti odevzdanosti z lásky, což v minulosti neznala. A potkala muže, který uvažuje stejným způsobem.  Je to její výhra k opravdové lásce. Ne ale u něj. Až tehdy,  jakmile bude schopna bez emocí, kterým pramálo rozumí, použít onen rozum. Ten, který ji vedl celým dosavadním životem. To není slučitelné bytí, ale start do nového života. Teď je pouze na ní /on bude mít cestu delší, pro své ego a mládí/, aby pochopila spojení rozumu a citu. Použití Rozum mistrně ovládla v letech minulých a city upozaďovala. On jen dokončil jej& amp; iacute; citovou zkušenost. A to nastavením onoho zrcadlení sebe, ale  v jiné osobě. Je to škola, nejen pro paní Há , jejího milence.. je to škola nám všem.

 Máte pocit nekonce, jako v seriálech? Musíte mít.

 Karty paní Há říkají, že to hledání bude dlouhé… a nakonec, kdy  opustí i hledání lásky, najde. Najde tehdy, kdy se zamiluje do bohatého, ale  nemocného muže, se kterým zažije obrovskou lásku. Odevzdanou a nic nepožadující, tu opravdovou, kterou hledá, i se zabezpečenou hmotou.  Bohužel nežijeme americký seriál. Najde , štěstí prožije a tohoto muže pochová.  Až v té době budoucí,  bude dědit jeho statky, teprve pochopí, co je to ztráta. O jeho dědictví nebude už stát. Její vlastní realitka; a investiční obchod bude tak úspěšný, že  už nebude tou prioritou, kterou má dnes.