Perte a sušte úsporně a tiše

Perte a sušte úsporně a tiše

Perte a sušte úsporně a tiše

Řada Bosch HomeProfessional přináší profesionální výsledky praní a sušení při nízké spotřebě energie a nízké hlučnosti

  • Asynchronní motor EcoSilence DriveTM a inovativní kompresor EcoSilence pracují tiše a úsporně.
  • AntiVibration™ design zvyšuje stabilitu a redukuje vibrace a hluk.
  • Automatická pračka WAY28790EU se chlubí nejúspornější třídou spotřeby energie A+++.
  • Díky technologii tepelného čerpadla je sušička Bosch WTY88780EU o 60 % úspornější, než je mezní hodnota třídy spotřeby energie A.
  • Samočisticí bezúdržbový kondenzátor SelfCleaning CondenserTM zachovává energetickou účinnost sušičky po celou dobu její životnosti.

Pračka a sušička Bosch HomeProfessional se společně postarají o to, aby vaše prádlo bylo dokonale čisté, šetrně usušené a optimálně ošetřené. To vše navíc zvládnou nejen s úsporou vody a energie, ale také při velice nízké provozní hlučnosti. Pokud tedy nemáte speciální místnost určenou pro praní a sušení prádla, a pračka se sušičkou je tak umístěna například v prostoru, který je součástí obytné místnosti, nebo s ní alespoň sousedí, řada Bosch HomeProfessional pro vás bude ideální volbou. V porovnání se standardním sortimentem stejné kategorie jsou tyto spotřebiče až dvakrát tišší. Snížení hlučnosti je zajištěno pomocí kvalitnější protihlukové izolace, využitím asynchronního motoru v pračce a inovativního kompresoru v sušičce a také díky speciální konstrukci bočních stěn.

Základem je kvalita

Pro dlouhou životnost, úspornost i nízkou hlučnost spotřebiče je důležité, aby byly použité komponenty vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Přesně tímto způsobem byl vyvinut zcela nový, asynchronní, frekvenčně řízený motor EcoSilence DriveTM, který je nejen extrémně bezpečný a spolehlivý, ale také velice tichý a úsporný. Díky tomuto motoru se automatická pračka WAY28790EU řadí mezi ty nejúspornější a může se pochlubit třídou spotřeby energie A+++. Jelikož při jeho provozu nedochází ke tření a obrušování uhlíků, dokáže motor EcoSilence DriveTM využít kompletně svoji energii bez zbytečných ztrát. Navíc díky tomu pracuje extra tiše, a patří tak k jedněm z nejtišších motorů ve své třídě. Životnost motoru značka Bosch garantuje, a poskytuje na něj záruku 10 let.

Efektivně a úsporně

Nezdržujte se starostmi o sušení a žehlení prádla a pořiďte si raději společně s pračkou také sušičku s tepelným čerpadlem Bosch WTY88780EU, která je díky technologii tepelného čerpadla velice úsporná. Svoji příkladnou spotřebu energie si sušička zachovává po celou dobu své životnosti díky funkci automatického intenzivního čistění kondenzátoru SelfCleaning CondenserTM. Inovativní asynchronní kompresor sušičky EcoSilence rozpozná, kdy je potřeba sušit a kdy je nutné udělat přestávku, díky čemuž se nejenom značně prodlužuje jeho životnost, ale uspoří se také velké množství elektrické energie a snižuje se jeho hlučnost. A jakmile je výkonu kompresoru třeba, je v okamžiku v plném nasazení, a postará se tak o ty nejlepší výsledky sušení.

Inovace pro váš klid

Nadstandardně nízké hlučnosti je kromě asynchronního motoru a kompresoru dosaženo nejen díky kvalitnější protihlukové izolaci, ale také díky speciálnímu designu bočních stěn spotřebičů. Tzv. Antivibration Design™ není pouze optickým poutačem nebo dekorativní záležitostí – inovativní kruhovitá struktura se stará o větší pevnost těla pračky a sušičky, zvyšuje stabilitu a redukuje vibrace při jejich provozu. Systém prvků zaměřený na redukci hluku nemá vliv ani na kvalitu praní a sušení, spotřebu energie a vody, ani neomezuje ostatní výbavu pračky a sušičky.

Dokonalé technologie a unikátní programy

Pračka a sušička Bosch HomeProfessional nabízejí široký výběr speciálních programů a řadu užitečných funkcí. Šetrně se postarají také o sportovní oblečení, vlnu, jeansy a košile, a umožní i rychlé praní a sušení pomocí krátkého programu. Pračka navíc díky inovativnímu systému AntiStain dokáže odstranit až 16 nejhouževnatějších skvrn bez přidání jakékoliv chemie a její samozřejmostí je také funkce re-load, která umožňuje z pračky jednoduše vyndat zapomenutou červenou ponožku i po spuštění programu. V sušičce je pak možné pomocí speciálního sušicího koše usušit i velmi choulostivé materiály, stejně jako plyšové hračky.

Rychle nebo úsporně, volba je na vás

Zda chcete prát a sušit prádlo s maximální úsporou energie nebo v co nejkratším čase, je na vašem rozhodnutí. Technologie VarioPerfect vám dává na výběr. Pokud ke zvolenému programu aktivujete tlačítko SpeedPerfect, běžná várka prádla bude vypraná či usušená až o 60 % rychleji než při standardním programu. Pokud nikam nechvátáte a přejete si ušetřit energii, peníze i životní prostředí, stačí po zvolení programu stisknout tlačítko EcoPerfect.

Ponechte praní a sušení prádla profesionálům, kteří tyto činnosti udělají za vás, aniž by vás jakkoliv rušili. Navíc s úsporou energie i vody.

Automatická pračka Bosch HomeProfessional WAY28790EU

Třída spotřeby energie: A+++

Náplň: 1–8 kg

Počet otáček: 400–1 400 ot. /min.

Hlučnost praní/odstřeďování: 49/71 dB (A)

Cena: 27.790 Kč*

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Bosch HomeProfessional WTY88780EU

Třída spotřeby energie: A++

Náplň: 1–8 kg

Systém sušení pomocí tepelného čerpadla

Hlučnost: 63 dB (A)

Cena: 33.590 Kč