Pepa Vojtek překvapil invalidní důchodkyni!

Pepa Vojtek překvapil invalidní důchodkyni!

Pepa Vojtek překvapil invalidní důchodkyni!

Známý zpěvák a leader kapely Kabát Josef Vojtek nemá o fanoušky, a zejména ty z řad žen, nouzi. Pokud by však každé zájemkyni o osobní setkání chtěl vyhovět, nedělal by zřejmě už nic jiného. Nedávno ale jedné ženě přece jen nedovedl říct ne. Neodolal prosbě moderátorky Ivy Kubelkové stát se překvapením pro jednu z jeho největších fanynek. Jak setkání dopadlo, uvidí diváci oblíbeného pořadu Jak se staví sen v pondělí 5. března ve 21.30 na Primě.

Aktuálně září Josef Vojtek v roli d´Artagnana v muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway. A jak se ukázalo, jako pravý mušketýr se umí také chovat. Prosba krásné Ivy Kubelkové ho nenechala chladným a s radostí jí vyhověl. Oblíbený zpěvák souhlasil být překvapením pro jeho velkou fanynku, jejíž osud je na hony vzdálený klidnému životu. Paní Vlaďka Havlínová přišla kvůli nemoci o pravou ruku i o práci. Život ale neměla jednoduchý ani předtím. Manžel holdoval alkoholu a šikanoval ji. Rozvod ji stál hodně sil, a i přes to, že navíc vážně onemocněla, zůstaly jí sny, které si přála splnit. Kromě nové kuchyně, kvůli které se do oblíbeného pořadu o proměnách přihlásila, se jí splnilo i to, v co ani sama nedoufala – potkat se s Josefem Vojtkem.  Paní Vlaďka před nemocí pracovala na poště, poté, co se jí na zápěstí objevila boule, ji lékaři nejdříve léčili se zánětem. Z boule se ale nakonec vyklubal agresivní zhoubný nádor a jediným řešením byla amputace ruky. Doma navíc kvůli stoupající agresi manžela nepanovala zrovna rodinná pohoda. Starší syn se z domu raději odstěhoval, ale mladší to musel snášet, a na otce tak nemá dobré vzpomínky. Rozvod byl pro paní Vlaďku nevyhnutelný. Její manžel posléze zemřel na selhání organismu a otravu alkoholem. Už v tak těžké situaci přišla navíc o práci. S jednou rukou amputovanou a druhou méně hybnou kvůli tříštivé zlomenině se jí nová hledala jen těžko. Aktuálně si přivydělává na recepci jednoho úřadu.

Když jí moderátorka Iva Kubelková nečekaně zprostředkovala setkání se známým zpěvákem, jen těžko zadržovala slzy. Povzbudivá muzikantova slova ji, jak sama přiznala, „nakopla“ navíc tak, že je teď připravena žít život v pohodě.

Sledujte premiérový díl pořadu Jak se staví sen, v pondělí 5. března ve 21.30 na Primě.