Pendrekove kostky

Pendrekove kostky

Pendrekove kostky

Pedro Pendrekové kostky: Vůně lékořice

 Mlsání sladkostí je oblíbenou záležitostí bez ohledu na okolnosti. Třeba takový pendrek, cukrovinka se specifickou chutí, na které si pochutnávaly generace lidí před námi, má stále co říct i dnes. A pro tradiční Pendrekové kostky od Pedra, které se už 50 let vyrábí podle stejné receptury, to platí dvojnásob. Už dlouhodobě jsou totiž tyto výrazné lékořicové plátky obalené ovocnými čtverečky zářivými hvězdami sladkého nebe.

Lahodná chuť lékořicového kořene a jeho pozitivní účinky jsou však známé už po celá tisíciletí. Využívá se v lékařství, jako výborný lék na dýchací onemocnění a žaludeční neduhy. Uplatnění našla i v nejrůznějších likérech a v cukrářství. Vždyť pendrek, oblíbená cukrovinka, je vlastně zahuštěný výtažek z lékořicového kořene. Připomeňte si jeho charakteristickou chuť v tradičních Pendrekových kostkách. Ovocné čtverečky tu obalují lékořicový plátek a dohromady tvoří lahodnou Pendrekovou kostku, která se vyrábí bez použití palmového oleje a s přírodními barvivy.

 

TIP: Věděli jste, že lékořicové výrobky Pedro jsou velice oblíbené v skandinávských zemích, kde se vyrábějí v mnoha příchutích? Poslední novinkou jsou například lékořicové produkty s příchutí slaného karamelu.

Pedro Pendrekové kostky se prodávají v balení 200 g v síti prodejen Tesco, Albert a Globus za cenu od 22,90 Kč. Rodinné balené 1 kg pendrekových kostek je k prodání v sízi prodejen Pedro http://mojepedro.cz/pedro-prodejny/