Pavel Řezníček:

Pavel Řezníček:

Pavel Řezníček:

Pavel Řezníček malířem v seriálu Svatby v Benátkách

Nespoutaný bohém a světoběžník, pro kterého je rodné město příliš malé. To je malíř Josef neboli José Pivoda, kterého hraje Pavel Řezníček a kterého také uvidíte v novém primáckém seriálu Svatby v Benátkách.

Pivoda se jednoho dne objeví v Olžině salonu. Pod záminkou, že si chce domluvit svatbu, tam čeká na Olgu. Když se jí konečně dočká, Olga ho upozorní, že se deset let neviděli a že by byla ráda, kdyby v tomtéž duchu i pokračovali. Ale José se nedá jen tak odbýt a později se vnutí k Olze do bytu.

„José Pivoda žil deset let v zahraničí, ale teď ho rodinné důvody zavedly zpátky do rodného města. Olga je Pivodova velká láska, kdysi spolu měli vztah, na který by on rád navázal, tak Olze trochu nadbíhá. Ale Olga jeho milostné snahy zdatně odráží a snaží se mu spíš vyhnout. I když to není jednoduché, on umí být dost neodbytný. Je to trochu pošuk, svobodomyslný chlapík, volnomyšlenkář a světoběžník, který si žije po svém a nechce se ničím a nikým svazovat. Takový chlap musí mít pro ženy velké kouzlo, ale žít s ním asi není jednoduché,“ mluví o své seriálové postavě Pavel Řezníček.

Dodává, že hrát bohémského malíře ho nesmírně baví a tato postava je mu nesmírně sympatická. Jak je na tom sám Pavel s malováním? „Malovat vůbec neumím, na základce jsem při hodinách výtvarky pokaždé pekelně trpěl,“ říká herec.