Pavel Liška a Jan Révai v rolích, které jim sedí. Podívejte se.

Pavel Liška a Jan Révai v rolích, které jim sedí. Podívejte se.

Pavel Liška a Jan Révai v rolích, které jim sedí. Podívejte se.

Nový motoristický pořad v České televizi již v březnu nahradí původní Auto Moto Revue.

Baví vás motorismus a chcete se dozvídat nové informace zábavnou formou? Moderátorská dvojice Pavel Liška / Honza Révai jsou především motorkáři tělem i duší /právě se připravují na tříměsíční cestu po Mexiku - na motorkách/, Révai se navíc vyučil automechanikem. I přesto na pořadu úzce spolupracují odborní motorističtí poradci. A protože je dnešní doba plná stresu, bude tento nový motoristický pořad stylizován do zábavné formy. To ostatně obsazení herce Pavla Lišky naznačuje dost jasně.


Kromě testů aut, informací o motoristických odlišnostech v zahraničí nebo scének na téma "nedostatky v bodovém systému", se můžete těšit na rubriku Za volantem žena. V té se budou střídat ženy z herecké, pěvecké a sportovní branže. V díle, z něhož je sestříhán trailer, se rubriky pro ženy ujala herečka Miluše Bittnerová.

Ačkoli toho tento trailer zase tak moc neprozradí, zcela jistě odhalí zásadní odlišnost od původní, ryze publicistické formy pořadu. Podívejte se: https://www.youtube.com/watch?v=3MteSlpxCpo