Party k 25. výročí Raffaello proběhla ve velkém stylu!

Party k 25. výročí Raffaello proběhla ve velkém stylu!

Party k 25. výročí Raffaello proběhla ve velkém stylu!

Známé tváře, krásné šaty, elegantní taneční vystoupení a příjemná hudba, ale také exkluzivní představení nové Raffaello aplikace – to vše bylo součástí narozeninového večírku k 25. narozeninám těchto oblíbených pralinek, který se konal ve středu 26. dubna v prostorách restaurace SOHO.

Pralinky Raffaello jsou na světě již čtvrt století, a to už je pořádný důvod k oslavě. Proto se ve středu 26. dubna sešly zástupy gratulantů, aby legendární kokosové pochoutce popřály do dalších let jen to nejlepší.

Celým slavnostním večerem provázel Jakub Prachař, který zároveň v průběhu akce představil novou originální aplikaci Pošli vzkaz od srdce. Tu hned na místě hosté vyzkoušeli a posílali jejím prostřednictvím svá narozeninová přání pro Raffaello.

Poblahopřát pralinkám Raffaello do restaurace SOHO přišlo mnoho známých českých osobností například Emma Smetana, Dana Morávková, Jitka Schneiderová, Simona Krainová nebo Andrea Verešová. Právě dvě posledně jmenované dámy zároveň nakrojily obrovský narozeninový dort a do dalších let popřály Raffaellu mnoho štěstí a ještě více milovníků dnes již legendárních kokosových pralinek.

 

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.