Parta z penzionu: smrt Bereniky Suchánkové

Parta z penzionu: smrt Bereniky Suchánkové

Parta z penzionu: smrt Bereniky Suchánkové

Sledujte ve čtvrtek 27. června 2019 ve 21.35 na Primě

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Milostný vztah mezi dědem a uklízečkou nabírá na obrátkách – své city už nemohou udržet na uzdě. Mezitím chce majitel ubytovat v hotelu jednu starou dámu, ale provozní nemá ani jeden volný pokoj. Nakonec starou dámu v podání Bereniky Suchánkové ubytují v pokoji, který normálně obývá dědo. Když ji tam najde uklízečka, domyslí si, že ji dědo podvádí, a pohádá se s ním kvůli tomu. Do toho se do staré dámy recepční opravdu zamiluje, jenže ona náhle zemře. Jak si s mrtvolou poradí personál, aby smrt zatajili před majitelem? A přežije rozkol vztah uklízečky s dědem?

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu. Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.