Pánská sportovní obuv

Pánská sportovní obuv

Pánská sportovní obuv

Pro muže s aktivním způsobem života přináší Deichmann novou jarní kolekci sportovní obuvi. Modely jsou určeny těm, kteří si bez sportu neumí představit život, ale zároveň chtějí obouvat stylovou, nadčasovou, kvalitní a komfortní sportovní obuv.

Chodíte rádi běhat do přírody, nebo svou kondici raději zlepšujete ve fitness centru? Fyzická námaha se při různých typech sportů liší, a proto je důležité dbát na správný výběr sportovních bot. Špatně zvolená obuv má často za následek nejen diskomfort při sportování, ale i nepříjemné úrazy. Jak by tedy měla vypadat ta pravá sportovní obuv na běh nebo na trénink?Při výběru běžeckých tenisek je nutno myslet na několik důležitých vlastností. Tou nejvýznamnější je schopnost tlumit dopady vznikající při běhání. Běžce při došlapu neobtěžuje bolest, a tak jsou schopni překonávat delší vzdálenosti. Potřebná míra tlumení otřesů se odvíjí od měkkosti povrchu, po kterém běžíte. Obecně platí, že čím je povrch běžecké trasy měkčí, tím menší tlumení potřebujete. Další důležitou vlastností běžecké obuvi je stabilita, která zajišťuje koordinaci došlapu. Obuv by měla mít i výborné funkční vlastnosti pro dokonalé odvětrávání chodidla při zvýšené námaze.


Skvělým tipem jsou například sportovní tenisky z kolekce Nike Air Monarch se speciální phylonovou podešví a v ní zabudovanou air-sole jednotkou, díky které se vám bude běžet s maximální lehkostí a bez pocitu otřesů.Preferujete spíš cvičení ve sportovních halách? Zvyšte svůj výkon na maximum s novou sportovní obuví z kolekce Deichmann! Na trénink vybírejte lehké funkční tenisky s ohebnou podešví, která nezanechává šmouhy na podlaze. Takové boty vám poskytnou stabilitu a oporu při pohybu do stran i dopředu. V jednom páru tenisek proto hravě zvládnete kruhový trénink i squash.

Pánská sportovní obuv z kolekce Deichmann v sobě snoubí funkčnost, styl a nejnovější trendy. Díky tomu potěší i náročnějšího muže.