Oslavy 120. výročí Harley-Davidson v Budapešti

Oslavy 120. výročí Harley-Davidson v Budapešti

Oslavy 120. výročí Harley-Davidson v Budapešti

THE DARKNESS A WOLFMOTHER JAKO HEADLINEŘI

FESTIVALU HARLEY-DAVIDSON 120th ANNIVERSARY V BUDAPEŠTI

Harley-Davidson oznámil nejnovější hlavní hvězdu evropských oslav svého výročí, které proběhnou 22. - 25. června 2023 v Budapešti

Britské rockové legendy The Darkness doplní hvězdnou sestavu mezinárodních rockových kapel na hlavním pódiu festivalu Harley-Davidson 120th Anniversary Festival. Na stadionu Puskás Arény, v srdci Evropy a v krásné Budapešti, vystoupí The Darkness spolu s australským hardrockovým fenoménem Wolfmother jako společní sobotní headlineři. Podpoří je nezapomenutelní The Picturebooks z Německa.

Oslavy ke 120. výročí založení společnosti Harley-Davidson budou jedním z největších motorkářských a hudebních festivalů na evropském kontinentu. Jsou připraveny čtyři večery plné zábavy, v rámci kterých na šesti pódiích vystoupí více než 50 kapel a návštěvníci nebudou ochuzeni ani o motocykly, adrenalinové aktivity, rodinnou zábavu a nejrůznějších nákupy. Čtyřdenní vstupenky v ceně od 52 eur, včetně všech hudebních vystoupení, budou obrovským lákadlem pro milovníky značky Harley-Davidson, hudební fanoušky nebo obyvatele Budapešti.

Rozsáhlá nabídka vstupenek v předprodeji na tuto jedinečnou událost je už nyní dostupná na webu www.hd120budapest.hu. Dostupné balíčky vstupenek zahrnují jak jednodenní, tak i čtyřdenní festivalové varianty, a navíc Rally packy obsahující exkluzivní zboží vztahující se k oslavám (k dispozici pouze do konce dubna). Webové stránky rovněž poskytují tipy k výběru ubytování, přičemž je vhodné, aby si návštěvníci ubytování zajistili co nejdříve, protože řada hotelů je již v termínu konání oslav plně obsazena.

Přijeď v červnu na akci Harley-Davidson a zažij oslavu, jaká nemá obdoby.

###

O společnosti Harley-Davidson

Harley-Davidson, Inc. je mateřská společnost firem Harley-Davidson Motor Company a Harley-Davidson Financial Services. Naše vize: Tvorba legendárních produktů a vedoucí úloha v našem odvětví díky inovacím, rozvoji a emocím. Naše mise: Jsme víc, než jen výrobce motocyklů, usilujeme o nekonečnou cestu za dobrodružstvím. Svoboda v duši. Harley-Davidson již od roku 1903 definuje samotnou podstatu motocyklové kultury a nabízí stále širší škálu špičkových a nezaměnitelných motocyklů s nekonečnými možnostmi customizace a posiluje zážitky z jízdy prostřednictvím akcí, výjimečné nabídky motocyklových dílů, příslušenství, oblečení a značkových doplňků. Společnost Harley-Davidson Financial Services zajišťuje financování, pojištění a další programy, které pomáhají jezdcům Harley-Davidson vyrazit na silnici.
Další informace najdete na webu www.harley-davidson.cz.