Originální šperky

Originální šperky

Originální šperky

Stylový náramek Ermez ze zpevněné bavlny v tmavě šedé barvě s ozdobou z chirurgické oceli se zasazenými broušenými skleněnými kamínky se zrcadlovými odlesky v kombinaci s průhlednými. Náramek nelze zcela rozepnout – navléká se na ruku, obvod se upravuje utažením obou konců. Max průměr pásku 7,5 cm, šířka 0,5 cm. Cena 2099 Kč.

 

Skutečně originální šperky, které potěší každou ženu při jakékoli příležitosti, to jsou šperky od věhlasné dánské značky DYRBERG/KERN, které prodává e-shop www.bellarose.cz(http://www.bellarose.cz). Široká nabídka zahrnuje náhrdelníky, náramky, přívěsky, prsteny či náušnice, vše s jedinečným rukopisem značky a s osobitým severským smyslem pro design. Bellarose.cz dále nabízí výrobky dánské značky Ib Laursen, originální porcelán a textil Green Gate, stylový severský design od Madam Stoltz, luxusní doplňky Lisbeth Dahl, sušenou levanduli z Provence, lucerny, svíčky, proutěné košíky, dřevěné tácy, dekorace a bytové doplňky inspirované romantikou venkova, elegancí skandinávského designu a hravostí retro vzorů.

 

Nádherný řetízek se třemi přívěsky Barrymore z prvotřídní chirurgické oceli, ve dvou jsou zasazeny broušené křišťály nejvyšší kvality značky Swarovski v bílé barvě, třetí přívěsek je logo značky Dyrberg Kern, cena 2149 Kč.

 

 

Nádherný masivní řetízek Margo ze silných oček s kulatým přívěskem z prvotřídní chirurgické oceli. Přívěsek je se zasazenými broušenými skleněnými kamínky se zrcadlovými odlesky v kombinaci s průhlednými. Max. délka 44 cm, průměr přívěsku 3,4 cm. Cena 2849 Kč.

 
Nádherný řetízek Neca s ozdobou z prvotřídní chirurgické oceli se zasazenými broušenými křišťály nejvyšší kvality značky Swarovski v bílé barvě. Lze nastavit na čtyři délky, max. délka 24 cm. Cena 1799 Kč.