Originální PLES SOBJE by MUMM se uskuteční 25. února 2023

Originální PLES SOBJE by MUMM se uskuteční 25. února 2023

Originální PLES SOBJE by MUMM se uskuteční 25. února 2023

Originální PLES SOBJE by MUMM se uskuteční 25. února 2023 v centru Vzlet v Praze

Již čtvrtý ročník PLESU SOBJE by MUMM, který je vnímán jako jedna z nejžádanějších akcí spojující zajímavé osobnosti z lokální hudební a kreativní scény, se uskuteční 25. února 2023 v kulturním centru VZLET v pražských Vršovicích. Surrealistický bál, radovánky a party v jednom rozvíjí každý rok kreativitu svých hostů stanoveným tématem večera. Účastník je aktivní součástí konceptu a programu akce. Na letošní ročník zve PLES SOBJE by MUMM k prezentaci svého hrdinského „alter ega“, kde každý může být kýmkoliv chce. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na serveru GoOut.

Milovníci individuality, svobodné kreativity a inovací opět vítají výzvu vyjádřit se na dané téma prostřednictvím svého outfitu. Jako základ dress codu je stanoveno klasické minimalistické tuxedo, kreativitě se však meze nekladou a je jen na každém, jakou verzi svého vnitřního (super)hrdiny bude chtít prezentovat. Povinnou podmínkou oblečení je maska. Organizátoři chtějí, aby si host užil nejen samotný PLES SOBJE BY MUMM, ale i přípravu na něj. Večer, kde se berlínská dekadence potkává v Praze s vídeňskou noblesou letos nabádá k androgynní sebeprezentaci, překročení komfortních dennodenních konvencí mezi běžným já a jeho nespoutanou ba dokonce neobjevenou alternací.

Večer plný zážitků a emocí podtrhne exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté budou moci vychutnávat po celou dobu dění. Červená sklenička se šampaňským MUMM tvoří již nedílnou součást kreativních outfitů. V rámci večera bude připraven i zajímavý zážitkový food pop-up. Celou akci programově otevře nová tvář scény –⁠ dýdžejka SILV, a proto si rozhodně začátek PLESU SOBJE BY MUMM nenechte ujít. Další ženou, jež předvede svou skvělou show, je zkušená dýdžejka ~veni patřící pod projekt Addict Sound & Rave, která má nesmazatelnou stopu na české a slovenské rapové a elektronické scéně. Záruku kvality představuje dýdžej nrmn a jedna z nejsledovanějších osobností své generace, hudební producent a dýdžej Jakub Strach aka NobodyListen. Součástí výjimečné party byl již minulý rok. Scénografii události má pod svými křídly Palma de Alma, multidisciplinární kreativní studio dvojice designérek Viktorie Prokopové a Magdalény Vojtekové. Premiérově bude v rámci PLESU SOBJE BY MUMM k dispozici ateliér Final Touch, kde budou pro ještě větší umocnění originálních outfitů k dispozici profesionální make-up artisté připravení zhmotnit detaily vaší představy vnitřního (super)hrdiny.

„PLES SOBJE BY MUMM pro mě znamená něco dosud nepoznaného, tajuplného, částečně nespoutaného a lákavého. Na jeden večer se stát kýmkoliv chceme! Sama ještě nevím, jakou superhrdinku v sobě objevím, ale jestli na módě něco miluju, tak právě to, že díky ní můžeme být kýmkoli chceme! A ples SOBJE nám umožňuje prozkoumat všechny kouty naší fantazie,” řekla o akci televizní a rozhlasová moderátorka Zorka Hejdová. Tu doplnil talentovaný český stylista Miroslav Romaniv: „Na plesu SOBJE mě především baví možnost vyhrát si s outfity. Rád experimentuju a zkouším nové věci. Tato noc mi připomíná party v Berlíně – tajemno a napětí, které doprovází sexy atmosféra. Můžeme experimentovat a nebát se, na to se moc těším!”

Prostřednictvím PLESU SOBJE BY MUMM poznají hosté i kouzlo vršovické kulturní křižovatky VZLET. Původně sokolské kino postavené ve dvacátých letech minulého století ve stylu art deco je tím správným prostorem pro netradiční ples, party a maškarní radovánky v jednom. Organizátoři večera vždy vybírají zajímavý prostor, jenž vystihuje a dokresluje atmosféru konceptu posouvajícího hranice zaběhlých dnů.


Ples SOBJE by MUMM

25.02.2023 l od 21:00 l kulturní křižovatka VZLET l Holandská 669/1 l Praha 10 - Vršovice

Cena vstupenky: 1 500 Kč

GoOut: https://goout.net/cs/sobje-ples-by-mumm/szgsvtu/

ODKAZY:

FB Ples Sobje by MUMM: https://www.facebook.com/events/1247296142483747
IG Ples Sobje by MUMM: https://www.instagram.com/plessobje