Ondřej Sokol v hlavní roli hned dvakrát, ve Dvojnících

Ondřej Sokol v hlavní roli hned dvakrát, ve Dvojnících

Ondřej Sokol v hlavní roli hned dvakrát, ve Dvojnících

Už za tři měsíce se objeví v kinech film, ve kterém své herecké umění předvede herec a režisér Ondřej Sokol. Jde o čistou komedii Dvojníci, kde ztvární hned hlavní dvojroli.
„Shodou náhod se potkají dva muži, kteří jsou si neuvěřitelně podobní, i když každý žije úplně jinak. Středoškolský profesor spořádaně, má rodinu, dům a svoje studenty, a ten druhý je zase zloděj, který se snaží životem proklouznout, jak se dá," říká Sokol o svých rolích.


Oblíbený bavič často při natáčení střídal obě role i během jednoho dne. „Byla to samozřejmě výzva, ale docela mě to bavilo, měnit se i několikrát za den,“ vysvětlil herec, jehož jedna poloha vyžadovala po vizuální stránce usedlé oblečení a učesání pěšinky, s druhou si už více práce daly hlavně maskérky.
Kromě Sokola ale diváci v kinech uvidí i další známé tváře. Manželku učitele ztvárnila Jitka Schneiderová a přítelkyni zloděje Simona Krainová. Parťákem slušňáka potom Miroslav Etzler, grázla Jakub Kohák. „Ondra v tom filmu podává životní výkon, to musíte vidět,“ dodal vtipálek Kohák.


Film Dvojníci uvidí diváci v českých kinech od 17. března 2016.