Ondřej Ruml natočil k albu  Zapomenutý příběh klip Králové

Ondřej Ruml natočil k albu Zapomenutý příběh klip Králové

Ondřej Ruml natočil k albu Zapomenutý příběh klip Králové

Ondřej Ruml natočil k albu  Zapomenutý příběh klip Králové.
Ondřej Ruml vydal začátkem listopadu ne zcela tradiční album Zapomenutý příběh. Písně o lásce a světle, které si v sobě nese každý z nás, nyní doprovodí epický klip k písni Králové.
Králové jsou jednou z písní vánočního příběhu, který album vypráví. Režisérem klipu je Zdeněk N. Bričkovský, autor Zapomenutého příběhu. „Videoklip Králové je natočený jako Ondrova vzpomínka z dětství na osobní setkání se Třemi Králi... Ano, my všichni  máme možnost dne a denně tyto "dávné"  příběhy  prožívat, zpřítomňovat je,  nechat je prostupovat do svého "obyčejného" života, být pozorovatelem a zároveň /chceme-li/ i aktérem těchto posvátných událostí,“ říká režisér. Klip nasnímal vynikající český kameraman Martin Štěpánek. „Spolupráce s ním mě nadchla. Svému řemeslu opravdu rozumí. Přesně věděl, co chce. Takový způsob práce mě baví… Minipříběh, který se v klipu odvíjí, jsem několikrát osobně zažil - at už z jedné nebo z druhé strany. Jsem rád, že se nám ho do klipu podařilo dostat,“ připojuje se Ondřej Ruml.   

Písně Zdeňka N. Bričkovského  spolu s nejznámější koledou Narodil se Kristus Pán v aranžích Davida Rottera  protkané průvodním slovem Boleslava Polívky vyšly  9. listopadu na CD a digitálních službách a většinu z nich představí Ondřej Ruml i naživo na svých vánočních koncertech.
Zpěvák, hudebník a herec Ondřej Ruml patří k jistotám naší hudební scény. S albem Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014) zaujal nejen posluchače, ale i hudební kritiky, kteří ocenili citlivý a zároveň osobitý přístup k úpravám písní, jež mnozí považují za nedotknutelné. Na následujícím a cappella albu Nahubu (2016) plně potvrdil svoje pěvecké a výrazové schopnosti, svoji muzikálnost a bohatou výrazovou škálu. Zdeněk N. Bričkovský je český filmový, televizní a divadelní režisér, scénárista, kameraman a producent. Na tomto albu se představuje jako skladatel a textař. David Rotter je etablovaný hudebník a skladatel, zejména filmové a scénické hudby.
Album Zapomenutý příběh poslouchejte / stahujte:  https://WMCZ.lnk.to/ZapomenutyPribeh
Vánoční koncerty Ondřeje Rumla:
1. 12.  Jablonec nad Nisou
2. 12.  Liberec
10. 12. Praha – Divadlo Radka Brzobohatého – křest alba – host Boleslav Polívka
14. 12. Ostrava
15. 12. Nové Město na Moravě
19. 12. Nymburk