Ondřej Ruml, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová... něco chystají

Ondřej Ruml, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová... něco chystají

Ondřej Ruml, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová... něco chystají

V sobotu 5. prosince můžete věnovat chvíli času nejen dětem a známé trojici v podobě čerta, Mikuláše a anděla. Pro ty starší se chystá velký streamovaný koncert spojený se sbírkou potravin. Už dlouhou dobu nestály na pódiích, tak se na tři desítky osobností domluvilo a vystoupí bez nároku na honorář v pražském Rock Café. Staňte se i vy Mikulášem a zapojte se do sbírky ve prospěch potravinových bank, z kterých čerpají především rodiče samoživitelé, osamělí senioři či rodiny v krizi. „Děláme obří akci v pár lidech zadarmo bez nároku na honorář, které jinak dělají za miliony obrovské týmy lidí. Aby mi z toho nehráblo, chodím se zchladit do ledové Berounky a Vltavy, které mají aktuálně kolem 8 stupňů, kde si i dáváme porady s Nelou Boudovou i dalšími. Kdybych se nechodil otužovat a k tomu si nedal 10 km běh, tak už jsem z toho obrovského náporu v Bohnicích,“ uvedl iniciátor akce Staň se i ty Mikulášem, Jan Tuna.

Trvanlivé potraviny  nebo základní a dětskou drogerii můžete osobně, třeba i s dětmi odevzdat u okénka v Rock Café, nebo na kterékoliv sběrné místo po celé České republice i na Slovensku. V pražském Rock Café budou obsluhovat třeba Ondřej Ruml, Nela Boudová, Dalibor Gondík nebo Adéla Elbel. Spojte příjemnou vycházku s dobrou věcí a ukažte dětem, jak je důležité podporovat lidi v nouzi. Tato akce má za cíl vybrat dalších 60 tun trvanlivých potravin.

Od 14 do 21 hodin bude navíc na podporu potravinových bank velký streamovaný benefiční program na kterém budou účinkovat Ondřej Gregor Brzobohatý, Iva Pazderková, Dagmar Pecková, Tonya Graves, Elis Mrázová, MUDr. Rastislav Maďar, MUDr. Tomáš Šebek, Luděk Staněk a Miloš Čermák, divadlo VOSTO5, přední česká designérka Anna Marešová a další. Akci moderuje Jan Tuna spolu s Veronikou Láchovou, ředitelkou České federace potravinových bank. Stream bude vysílán živě na: Novinky.cz, Mall.tv, JOJ.sk, Ticketstream.cz, Nasredion.cz, JČJ1 – jihoceskatelevize.cz, Forum24.cz, Facebook pořadu A DOST!

Lidé také mají možnost akci podpořit prostřednictvím online sbírek. Na Donio.cz je možné podpořit Potravinové banky rovnou během sledování koncertu a to na internetové televizi Mall.tv.