Okouzlující vůně i špičkoví saunéři

Okouzlující vůně i špičkoví saunéři

Okouzlující vůně i špičkoví saunéři

Vyrazte na Den otevřených dveří s příchutí bylinek do Aquapalace Praha

Krásné prostředí plné nejrůznějších vůní v největším saunovém světě u nás i ceremoniály v podání špičkových saunérů. Vydejte se v sobotu 22. ledna 2022 do Saunového světa Aquapalace Praha na Den otevřených dveří a nechte se hýčkat po celý den v té nejlepší společnosti.

Odpočiňte si a udělejte si během chladných lednových dnů čas i sami pro sebe. Zavítejte do největšího saunového světa u nás a dopřejte si relaxaci v krásném prostředí Aquapalace Praha. Nejen, že návštěva prohříváren podpoří lidské zdraví, zlepší kondici a podpoří imunitní systém, ale nabídne i benefity v podobě relaxace a zklidnění mysli. Kombinace saunových ceremoniálů, příjemného prostředí s krásnými bylinnými vůněmi a přítomnost zkušených saunérů pak zprostředkuje téměř rituální zážitek, který ocení všichni milovníci pravidelného saunování i úplní začátečníci.

NÁS TIP: Den otevřených dveří s příchutí bylinek v Saunovém světě Aquapalace Praha nabídne rituály provázené aromatickými vůněmi. Těšit se můžete například na Severskou metličkovou masáž v Zemní srubové bani, Muzikoterapii v Římské relaxační místnosti, Marockou lázeň v Bylinné sauně nebo hodinový severský ceremoniál Badstu a spoustu dalších.

Saunový svět Aquapalace Praha je navíc vhodný i pro úplné začátečníky. Nabízí totiž 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

O Aquapalace Praha:

Aquapalace Praha je 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem v roce 2020 v anketě agentury CzechTourism. V Evropském měřítku je Aquapalace Praha 2. nejnavštěvovanějším aquaparkem za německým Therme Erding, celosvětově je na 12. místě. Zábavně relaxační komplex se rozkládá na ploše 9150 m², podlahová plocha dvoupatrového areálu tvoří 16 851 m². Vodní svět se skládá ze tří samostatných paláců a rozsáhlé venkovní zóny s lehátky i vodními bary, kde jsou návštěvníci obsluhování přímo ve vodě. Palác Dobrodružství nabízí zábavu na 21 tobogánech a skluzavkách, včetně nejdelšího tobogánu v ČR, kde je možné si užít jízdu dlouhou celých 250 metrů – tedy čtvrt kilometru divoké vodní zábavy. Palác pokladů nabízí bazén s mořským vlnobitím či každodenní poutavá projekce Laser Show promítaná na vodní clonu. Saunový svět s venkovní zahradou je největší v ČR, disponuje 18 saunami a prohřívárnami. Dvoupodlažní Fitness se rozkládá na ploše 1 500 m2 a nyní může vpustit dovnitř pouze 10 osob. Luxusní Spa & Wellness nabízí masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, celotělové rituály a koupele, procedury Hammam a Rassoul, peelingový bar. Středisko zdravotních služeb Aquapalace Balneo & Medical se specializuje na léčebnou fyzioterapii, v současnosti nabízí antigenní a PCR testy přímo v areálu aquaparku. Součástí areálu je rovněž čtyřhvězdičkový hotel s 231 pokoji a kongresovým centrem pro 650 osob. Celý resort zaměstnává více jak 250 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a v sezóně posiluje své řady o více než 500 brigádníků, kteří se starají o komplexní pohodu, relaxaci i zábavu návštěvníků.

Počet návštěvníků v běžném roce bez uzavírek se blíží 1, 2 milionu osob.