Ochlaďte si léto. Nebudete litovat

Ochlaďte si léto. Nebudete litovat

Ochlaďte si léto. Nebudete litovat

Ochlaďte si léto. Nebudete litovat.

Léto a s ním přicházející vlahé večery strávené u sklenky něčeho dobrého milujeme snad všichni. Abychom se jich ale v pohodě dočkali i přes případná denní vedra, nebude od věci pořídit si nějaký ten „ochlazovač“. Česká značka elektrospotřebičů Concept jich má v zásobě hned několik a ráda se o ně podělí.

Keramické ventilátory 2v1 Concept VT 8020 a Concept VT 8010

Oba tyto chytré přístroje dokážou vzduch nejen ochladit, ale také zahřát, takže je využijete po celý rok. Jsou vybaveny dotykovým LED displejem a teplotu studeného vzduchu lze nastavit od 16 °C. Šikovnou vychytávkou je i dálkové ovládání, které umožňuje nastavení polohy ventilátoru z pohodlí křesla a díky 50° oscilátoru snadno ochladíte celý prostor místnosti. Předností je i funkce plánovaného startu, která umožní nechat si zchladit byt ještě před příchodem domů. A aby byly ventilátory i dokonale bezpečné, mají trojnásobnou pojistku proti přehřátí a automaticky se vypnou, pokud se překlopí.

Výška vyššího modelu VT 8020 je 56 centimetrů a pracuje v šesti režimech: LOW, MEDIUM, HIGH, FAN, ECO, ANTI-BREEZE. Menší model VT 8010 měří 35 centimetrů a na rozdíl od svého urostlejšího bratra nabízí pouze pět režimů chodu: LOW, HIGH, FAN, ECO, ANTI-BREEZE.


 

Cena: VT 8020 – 1.999,- Kč, VT 8010 – 1.499,- Kč

Stojanový ventilátor Concept VS 5023 a stolní ventilátor Concept VS 5021

Bez těchto dvou klasických ventilátorových evergreenů si snad nelze příjemné letní osvěžení už ani představit. Oba modely umožňují rychlost proudění vzduchu regulovat pomocí tří stupňů a díky sklopné vrtuli s oscilací lze měnit i velikost ochlazovaného prostoru. V obývacím pokoji, ložnici či pracovně vás navíc nebude rušit ani hladina hluku, kterou tito nezdolní pomocníci vydávají. Je to totiž pouhých 53 dB. Stojanový ventilátor VS 5023 má navíc také velmi praktický teleskopický výsuv. Ten umožňuje volit celkovou výšku ventilátoru od 102 do 118 centimetrů, a zvyšuje tak univerzálnost jeho použití.

 

Cena: VS 5023 – 699,- Kč, VS 5021 – 599,- Kč

Perfect Ice Crush Smoothie mixér Concept SM 3410

A protože v létě je dobré ochlazovat se i zevnitř, dostávají se ke slovu koktejly s ledem, ledová tříšť, studená polévka nebo doma vyrobené smoothie, z kterého po zamrazení hravě vykouzlíte zdravý nanuk. S výrobou všech těchto lahůdek vám bude rád nápomocen Perfect Ice Crush Smoothie mixér od Conceptu. Je vybaven regulátorem, který umožňuje nastavit až 16 rychlostí. Práci s ním usnadní i tři přednastavené programy: PULSE – přerušované sekání pro kontrolu hrubosti, ICE – k sekání až 10 kostek ledu najednou a SMOOTHIE – k přípravě koktejlů. Objem skleněné nádoby smoothie mixéru je 1,5 litru, o bezchybné mixování se stará 6 nerezových nožů a bezpečí zaručí protiskluzové nožičky a bezpečnostní pojistka.

 

Cena: 1.999,- Kč

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou Concept LA 8580

Do takzvané „české ameriky“ si díky jejím úctyhodným rozměrům – 80 cm na šířku a objemu 403 litrů – můžete dát zchladit téměř cokoli, a když bude nejhůř, můžete si do ní na chvíli vlézt i vy sami. Její předností je hned několik moderních vychytávek. Ovládání pomocí dotykového displeje, který je umístěn na vnější straně ledničky, funkce AUTO MODE, která v lednici automaticky nastaví ideální teplotu, systém QUATTRO, tedy otevírání pomocí čtyř samostatných dveří, anebo systém vnitřního LED osvětlení, které potěší každou peněženku svou nízkou spotřebou. Samozřejmostí je i hlasová signalizace nedovřených dveří či funkce SUPER COOL a SUPER FROST. To vše v luxusním designovém provedení bílého nebo černého skla, které rozhodně neurazí žádnou kuchyň.

 

Cena: 22.990,- Kč