Očekávané album zpěvačky a skladatelky HALSEY vychází  2. června

Očekávané album zpěvačky a skladatelky HALSEY vychází 2. června

Očekávané album zpěvačky a skladatelky HALSEY vychází 2. června

Na cenu GRAMMY® Award nominovaná multiplatinová alternativně popová hvězda Halsey se vrací se zbrusu novým singlem  “Now Or Never”. Videoklip, který se natáčel v Mexico City a který režírovali Halsey a Sing J Lee (CHVRCHES, Muse, Years & Years), ožívá jako obraz obsahu písničky.

„Klip k ‘Now Or Never’ (můj režijní debut!) je dlouhým příběhem o dvou zamilovaných lidech, kteří nehledí na nic, co se je snaží oddělovat, “ říkáHalsey a dodává: „Písnička sama o sobě je o dvou netrpělivých milencích, ale v kontextu vesmíru království beznadějné fontány  je laťka pro tyhle dva lidi mnohem výš.”

Skladba je první ochutnávkou z jejího netrpělivě očekávaného nového alba  hopeless fountain kingdom, které produkovala Halsey společně s Benny Blancem, Gregem Kurstinem, Lidem a Ricky Reedem. Album, které vychází 2. června 2017, je možné předobjednat. Ti, které si album předobjednají získají okamžitý download skladby “Now Or Never.
 
Skladbu  “Now Or Never” produkovali  Benny BlancoCashmere Cat a Happy Perez. Vokál plynule přechází z něžného broukání do stylu R&B, kde vynikne její impozantní rozsah.

Halsey zazářila v roce 2015, kdy se její dlouhohrající debut BADLANDS vyšplhal na  #2 v hitparádě Billboard Top 200 a získal během roku po svém vydání RIAA platinu. Následovalo turné vyprodaných halových koncertů a nominace na cenu  GRAMMY® v roce 2017 v kategorii “Best Pop Duo/Group Performance” za hit “Closer,” čtyřikrát platinovou skladbu s The Chainsmokers.