Oblečte se uvědoměle se značkami PUMA a The Hundreds

Oblečte se uvědoměle se značkami PUMA a The Hundreds

Oblečte se uvědoměle se značkami PUMA a The Hundreds

Globální sportovní značka PUMA se opět spojila se streetwearovou značkou The Hundreds a společně stvořily udržitelnou řadu obuvi, oblečení i doplňků. Nová kolekce je vytvořena s nadějí v budoucnost. Naděje je vyjádřena použitými udržitelnými materiály, víceúčelovostí produktů, inspirativními texty i grafikou.

Cílem kolaborace PUMA X The Hundreds je zvýšit povědomí o tom, jaký vliv má naše oblečení na životní prostředí. V kolekci jsou použité recyklované materiály, organické látky, které jsou kombinovány s chytrou funkčností a víceúčelovostí každého produktu. Udržitelné materiály zahrnují recyklovanou gumu, organickou bavlnu, recyklovanou síťovinu a podšívku nebo vložky do bot. Poukázat na udržitelnost tvůrci chtějí i použitou grafikou, která odkazuje na naději a ekologii.

Spolupráce značky PUMA a The Hundreds obsahuje klasické siluety bot PUMA, jako jsou PUMA X The Hundreds Performer s výraznými barvami, síťovými detaily a barevnou podešví. Další styly tenisek dostupné v kolekci jsou PUMA Future Rider a RS-2K.

Z oblečení se můžete těšit například na bundu PUMA X The Hundreds Chore z recyklovaného polyesteru a s nastavitelným střihem. Dále na minimalistické kalhoty PUMA X The Hundreds Chino, které se skvěle hodí k bundě. Kolekce také obsahuje oboustranné mikiny a šortky z organické bavlny. Díky tašce PUMA X The Hundreds Convertible Bag, která se snadno promění z nákupní tašky v crossbody kabelku, můžete snížit počet plastových sáčků. Skvěle přizpůsobitelná je i čepice, kterou lze snadno složit a uložit do recyklovaného pouzdra.

Kalifornskou společnost The Hundreds založili v Los Angeles v roce 2003 Bobby Kim a Ben Shenassafar. Rázem se z ní stala klasická streetwearová značka a mediální platforma věnovaná globální pouliční kultuře. PUMA a The Hundreds si kladou za cíl změnit způsob, jakým žijeme a přemýšlíme, a to k vytvoření lepšího světa.

Oblečte se s ohledem na svět. Vybrané produkty budou dostupné začátkem října u prodejců Footshop, Queens, Vemzu, Shooos a Top4Lifestyle.