Objevila se česká Kim Kardashian!

Objevila se česká Kim Kardashian!

Objevila se česká Kim Kardashian!

Možná se vám to občas stane... Jdete po ulici, popíjíte v baru nebo si třeba zajdete na sportovní utkání, koukáte, když v tom vám padne zrak na člověka, kterého jste dosud neviděli, apčesto mát pocit,že ho odněkud znáte... Nakonec vám dojde, že je ten člověk podobný celebritě světového formátu!

Pánové, z téhle kočky vám půjde hlava kolem. A jestli vám připomíná Kim Kardashian, tak jste uhodili hřebíček na hlavičku. Ta podoba s americkou televizní celebritou a kráskou s bulharskými kořeny je neuvěřitelná. Půvabná brunetka se tomuto přirovnání vůbec nebrání. „Míry modelky nemám. Ale určité podobnosti mých křivek s postavou Kim ráda využívám,“ usmívá se. I díky tomu dostává řadu nabídek na focení a momentálně dokonce přemýšlí, jestli se modelingu nebude věnovat profesionálně.

„Srovnání s Kim mi vůbec nevadí, právě naopak. Ráda provokuji, nevadí mi ani provokativní články,“ má jasno česká "Kardashianka“, která pracuje jako manažerka v jednom pražském módním butiku a na modeling proto nemá moc času. Chtěla by to však změnit. Jak prozradila, právě chystá nový book plný úžasných fotek, stala se tváří jedné módní značky a zvažuje i několik zahraničních nabídek na focení. Uvidíme, jak se nakonec česká Kim Kardashian rozhodne, čemu dá přednost. Každopádně se máme na co těšit, co říkáte?