Novou píseň No Right/No Wrong vidělo přes 1.000.000 uživatelů

Novou píseň No Right/No Wrong vidělo přes 1.000.000 uživatelů

Novou píseň No Right/No Wrong vidělo přes 1.000.000 uživatelů

MICHAEL FORET

PŘES 1.000.000 ZHLÉDNUTÍ MÁ ZA NECELÉ 2 MĚSÍCE VIDEOKLIP MICHAELA FORETA NO RIGHT NO WRONG

Videoklip byl vypuštěn na Youtube ve svátek lásky 1. Máje a od té doby ho vidělo přes 1.000.000 uživatelů internetu.

Píseň se stává velmi oblíbenou a nasazují ji rádia a hudební televize (TV Óčko). Dokonce se držela ně-kolik týdnů na 1. místě hitparády rádia Relax a v první pětce boduje delší dobu také v hitparádě rá-dia Kiss.

 

Michael Foret aktuálně objíždí se svou kapelou festivaly a open-air koncerty po celé České republice a své nové písně představuje naživo.

„Jsem moc rád, že má píseň takový ohlas a velice si toho vážím. Upřímně mám ale o kapku větší radost z toho, jak funguje kapela na podiu. Mám za sebou již několik květnových a červnových festi-valů (Okoř se šťávou a další), kde se s fanoušky setkávám tváří v tvář a jejich pocity vnímám nezprostředkovaně. Tedy jen skrze naši vzájemnou energii. Vidím, jak pozitivně reagují na nové písně, které nikdy před tím třeba neslyšeli, což je pro mě nakopnutím, že veškerá moje práce má smysl“ uvádí Michael.

 

Michael Foret vydal zatím poslední autorské album v roce 2009 a od té doby se věnoval zejména divadelní a filmové činnosti. Nyní finišuje se svým novým albem, jehož producentem je Luděk Fiala, který se např. výrazně podepsal na zvuku poslední desky Petra Muka. Tento singl bude součástí připravované desky, která vyjde na začátku roku 2017.