Novinka Teekanne

Novinka Teekanne

Novinka Teekanne

Zbytečné kalorie? Ne, díky. Svěží ovocná chuť? Ano, prosím!

Rádi si vychutnáváte ovocný čaj i v teplém období, ale klasickým ledovým čajům se kvůli vysokému obsahu cukru raději vyhýbáte? Díky novince TEEKANNE „Fresh“ ve třech lahodných moderních příchutích si můžete vychutnat chuť osvěžujícího studeného čaje kdykoli a bez výčitek.

 

TEEKANNE „Fresh“ je 100% výluh z kvalitních ovocných čajů bez přidaných cukrů a barviv, díky čemuž skvěle zapadne i do jídelníčku všech vyznavačů zdravého životního stylu.

Na výběr máte rovnou ze tří příchutí. Kdo sleduje trendy v gastronomii, dobře ví, že hitem letošního léta se stal osvěžující koktejl Hugo. Po jeho vzoru vznikl TEEKANNE „Fresh“ s příchutí bezového květu, limetky, a máty. Milovníci exotických kombinací jistě nepohrdnou spojením broskve a granátového jablka. A pokud si chcete dopřát osvědčenou klasiku, zamilujete si příchuť, ve které se snoubí plná chuť lesních plodů s osvěžující limetkou.

 

TEEKANNE „Fresh“ je k dostání ve třech příchutích v praktickém balení 0,5 l za maloobchodní cenu 24,90 Kč.

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz