NOVINKA PEDRO Hambace: Poskladej si sladky burger

NOVINKA PEDRO Hambace: Poskladej si sladky burger

NOVINKA PEDRO Hambace: Poskladej si sladky burger

PEDRO Hambáče: Poskládej si sladký burger

Usměvavý kluk má další novinku plnou ovocné šťávy. Hravé želé bonbonky PEDRO Hambáče se třemi šťavnatými příchutěmi, ze kterých si jednoduše poskládáte vlastní kombinaci lahodných chutí. A jak na to? Dolů dáme houstičku, navrch masíčko a želé salátek a nahoru další měkounký kousek pečiva. Říkáte, že je to nuda? Dobře, co takhle trojitý burger, prokládaný poctivou porcí sýra a salátu? To už je jiné sousto! A díky receptuře dvouvrstvého želé z pěnové a želatinové struktury potěší sladký burger všechny mlsné jazýčky.

 

PEDRO Hambáče jsou směsí lahodných bonbonků s 5% obsahem ovocných šťáv s příchutěmi šťavnatých jahod, jablek, broskví. Ty si můžete vzít sebou do tašky či batůžku a mlsat jednotlivé želé kousky jak se vám zlíbí. Fantasii se meze nekladou, proto si klidně poskládejte vlastní hambáč z měkounkého ovocného želé třeba s extra porcí masa navíc nebo úplně bez něj a naopak si nechte rozpustit na jazyku lístky salátu s příchutí jablečné šťávy. Želé bonbonky rozveselí den a děti si s nimi užijí spoustu zábavy.

 

TIP: Věděli jste, že PEDRO Hambáče se vyrábějí bez použití palmového oleje?
PEDRO Hambáče se prodávají v balení 80 g v síti prodejen Pedro a v běžné maloobchodní síti, za cenu 14,90 Kč. www.mojepedro.cz