Nové postavy seriálu Přístav

Nové postavy seriálu Přístav

Nové postavy seriálu Přístav

Nové postavy seriálu Přístav

V seriálu TV Prima Přístav se v posledním dílu před prázdninami objeví dvě nové postavy. Jednoho ze štamgastů - Vaška Čápa bude hrát Pavel Rímský a studentku kriminologie Zuzanu Sklenářovou Denisa Pfauserová. Jak nově příchozí zamíchají dějem?

 

Zuzana je studentka kriminologie, která přijede do Přístavu za Herbertem Ouškem (Norbert Lichý), konzultantem své diplomové práce. „Ze začátku se Zuzana projevuje jako nafrněná a lehce přidrzlá holka, které vadí Ouškova kritika její práce. Navíc udělá pár chyb, takže to vypadá, že není moc schopná. Ale Ouško Zuzanu srovná, ona se začne chovat trochu pokorněji, uvědomí si své chyby a nakonec se z nich stanou přátelé,“ líčí herečka. Fanoušci seriálu dobře vědí, že Přístav se zčásti natáčí v reálné osadě Kazín kousek od Prahy. „Musím říct, že prázdniny nebo volno sice ráda trávím venku a v přírodě, ale s takovou komunitou, jako je v seriálové chatové osadě, jsem se ještě nesetkala,“ říká.

 

Dalším nováčkem je Pavel Rímský, který ztvární Vaška Čápa, jednoho ze štamgastů seriálové hospody. „Na Přístavu je fajn parta, chodím tam moc rád. Hrát roli, v níž nemluvím, je docela výzva, tak doufám, že obstojím. Jako Vašek Čáp nemluvím, ale komunikuju různými gesty, které si sám vymýšlím. Jsem zvědavý, jak se má postava vyvine dál. Role mě zaujala, protože mě lákalo zkusit si zase jiný styl herecké práce,“ říká Pavel Rímský a dodává: „Zajímavé je i prostředí, kde se natáčí. Já mám chalupu v jedné vesnici pod Bezdězem, do prostředí chatové osady jsem nikdy nepronikl,“ říká.

 

Další osudy těchto dvou nových, stejně jako ostatních už dobře známých postav, uvidíte po letních prázdninách.