Nové IPL epilátory značky Concept

Nové IPL epilátory značky Concept

Nové IPL epilátory značky Concept

Česká značka elektrospotřebičů Concept rozšiřuje svoji řadu PERFECT SKIN určenou k péči o pleť. Jejími novými členy se staly dva modely IPL epilátorů s označením IL3020 a IL3000. Oba používají moderní technologii intenzivního pulzního světla (IPL) a nežádoucí chloupky díky tomu mizí bezbolestně, rychle a při pravidelném opakovaném používání až na několik měsíců.

Oba nové modely IPL epilátorů od značky Concept jsou určeny pro domácí použití, mají životnost 300 000 impulzů, nabízejí 5 úrovní intenzity světelného impulzu a 2 režimy ošetření.

Úroveň intenzity světelného impulzu se volí podle fototypu pleti, režim ošetření je volen podle ošetřované partie. V režimu PRECISION vysílá přístroj jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu a je vhodný pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin. Pro ošetření větších ploch – nohy, ruce, záda – se hodí režim GLISS, kdy epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou a ošetření je tak plynulejší a rychlejší.

IL3020 i IL3000 se automaticky vypínají při nečinnosti a mají zabudovaný bezpečnostní senzor pro ochranu očí. Ten zabrání vyslání impulzu, pokud epilátor není v kontaktu s pokožkou.

Model IL3000 má fixní aplikační plochu 3 cm². Model IL3020 nabízí dva měnitelné nástavce, díky kterým je aplikační plocha variabilní od 2 do 4 cm². Cena epilátorů je 2.999 korun pro model IL3000 a 4.999 korun u modelu IL3020.

IPL epilace využívá záblesky intenzivního pulzního světla. Ty se dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků a efektivně a bezbolestně je ničí i s kořínky a zabraňují jejich opětovnému růstu. Chloupky po několika ošetřeních IPL epilátorem jednoduše samy vypadají. IPL epilace je nejúčinnější u osob, které mají světlou pokožku a tmavší chloupky. Čím jsou chloupky světlejší a pokožka tmavší, tím je účinnost IPL epilace nižší.

Více na www.my-concept.cz