Nové americké lednice značky Concept mají užitečné funkce a vychytaný design

Nové americké lednice značky Concept mají užitečné funkce a vychytaný design

Nové americké lednice značky Concept mají užitečné funkce a vychytaný design

Nové americké lednice značky Concept mají užitečné funkce a vychytaný design. 
Praha, 12. března 2019 – Volně stojící chladničky slaví návrat do českých domácností. A česká značka Concept přichází na jaře hned s dvojitou novinkou v tomto sortimentu. Jde o volně stojící americké chladničky s mrazákem LA7383ss a LA8385ss, obě v designovém provedení v tmavém nerezu.
„Po éře vestavěných se volně stojící ledničky opět vracejí do mnoha domácností. Češi milují především velkokapacitní americké modely, protože díky svému vnitřnímu prostoru slouží v mnoha domácnostech současně také jako spižírny. Navíc mají luxusní vzhled a jsou mnohdy i pravou ozdobou a dominantou kuchyně,“ řekl Bc. Vít Řehák, brand ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí spotřebiče.   

Jeden z podstatných parametrů je u amerických ledniček užitkový objem a toho mají oba nové modely volně stojících kombinovaných chladniček s mrazákem LA7383ss a LA8385ss téměř na rozdávání. Obě novinky jsou navíc z kategorie „slim“, takže jejich hloubka je pouhých 64 cm a i přesto nabízejí velký úložný prostor. LA8385ss se může pochlubit užitkovým objemem 440 litrů, ž čehož 292 připadá na chladničku na 148 na mrazničku. Při velikosti spotřebiče v.1821 x š.850 x hl.636 mm je to skutečně úctyhodný výkon. Velkou práci odvede i LA7383ss, takzvaná malá Amerika. Je totiž vyrobena na míru všem, kteří mají malé byty. Disponuje užitkovým objemem 436 litrů - 271 litrů chladnička a 165 litrů mraznička. Rozměry tohoto modelu jsou v.1780 x š.836 x hl.636 mm a v kategorii Side by Side ledniček se dokonce jedná o jediný model s touto šířkou na trhu. Vnitřní uspořádání obou spotřebičů je navíc velmi přehledné a tak rychle a bez námahy najdete, co potřebujete.

Oba modely se řadí do energetické třídy A+ a na první pohled zaujmou luxusním provedením v tmavém nerezu. Ten je trendem současné doby a je velmi nenáročný na údržbu. Ledničky vynikají také přidanými funkcemi, jako je alarm nedovřených dveří, LED osvětlení a bílý displej. Co ale budete milovat zaručeně je funkce TOTAL NO FROST, díky které zcela odzvonilo námraze jak uvnitř chladničky, tak i mrazničky. Nejen, že teď nebudete muset nic zdlouhavě odmrazovat, ale dokonce díky ní i ušetříte za elektrickou energii. A velmi praktická je i konstrukce zásuvek u chladniček i mrazáků obou nových modelů značky Concept. Dveře totiž stačí otevřít pouze do 90° a přesto vše pohodlně vysunete. Oba modely jsou tak vhodné do užších prostor a postavit je můžete i blízko ke zdi. Zasahovat nebudou ani do vnějšího prostoru, nenaruší celkový vzhled kuchyně a neuberou nic z mnohdy drahocenného prostoru. Cena volně stojících chladniček s mrazákem je 16.990 korun za LA7383ss a 19.990 korun za LA8385ss.