Nové akce v Luxoru

Nové akce v Luxoru

Nové akce v Luxoru

Akce v Paláci knih Luxor

Listopad 2018

Pondělí 26. listopadu od 17 hodin

Dominik Landsman Deníček moderního fotra 3

Dominik Landsman pokřtí svou novou knihu, v pořadí již třetí díl Deníčku o svéhlavém a vynalézavém dítěti jménem Čeněk a zážitcích moderního otce na rodičovské dovolené.

Úterý 27. listopadu od 17 hodin

Jana LeBlanc Moje bejby Amerika a Zápisník milovnice knih

Jana LeBlanc je novinářka na volné noze a oblíbená blogerka a spisovatelka. Žije a tvoří trochu v Česku a trochu víc v Americe, kam následovala svého muže. Knihu pokřtí Martin Řezníček, dlouholetý zpravodaj ČT v USA a moderátor Událostí, a jeho žena Hana Sotáková, psycholožka. Následovat bude představení Zápisníku milovnice knih a workshop s Janou LeBlanc, kde se dozvíte proč a jak zápisník efektivně využívat.

Středa 28. listopadu od 16 hodin Dita Krausová Odložený život

Dita Krausová prošla Terezínem, Osvětimí a Bergen-Belsenem. Po válce se vrátila do Prahy, kde potkala svého budoucího manžela, spisovatele Otu B. Krause. V roce 1949 oba odjeli hromadným transportem do Izraele. Autorčin příběh se stal předlohou pro hlavní hrdinku v knize Osvětimská knihovnice.

od 17:30 hodin Zdeněk Haník Kdo neskáče, je taky Čech!

Nenechte si ujít setkání s místopředsedou Českého olympijského výboru Zdeňkem Haníkem! Slavnostně pokřtíme jeho knihu Kdo neskáče, je taky Čech!, která se dotýká těch nejožehavějších témat ve světě sportu.

Čtvrtek 29. listopadu od 17 hodin Barbara Nesvadbová Momentky

Známá česká spisovatelka a novinářka Barbara Nesvadbová vydala nedávno novou knihu. Po sérii úspěšných titulů jako jsou třeba Bestiář, Laskonky, Pralinky nebo Pohádkář přicházejí Momentky. Knihu povídek o těch chvílích, kdy se náš život láme, představí autorka v Luxoru na Václavském náměstí ve čtvrtek 29. listopadu od 17 hodin.

AKCE NA JICHÝCH POBOČKÁCH

Pondělí 26. listopadu od 17 hodin NC PALLADIUM

Zdeněk Pohlreich – beseda a autogramiáda k nové knize Fresh kuchyně

Nová kniha Zdeňka Pohlreicha se jmenuje Fresh kuchyně a najdete v ní svěží, lehké a pestré recepty z čerstvých surovin, které si snadno připravíte i u vás doma. Být fresh ale není zdaleka jenom o surovinách, je to selském rozumu, otevřené mysli a životní energii. A to všechno se ve Fresh kuchyni odráží.

Úterý 27. 11. od 16 hodin, OC NOVÝ SMÍCHOV

SOS dětské vesničky 2019 – představení kalendáře a autogramiáda

Co mají společného Matěj Ruppert, Patricie Solaříková, Pavel Karoch, Gabriela a Sofie Filippi, Petr Kutheil, Jana Rychterová, Tomáš Gnosis Snop a FREEMOVE TEAM čili skupina parkouristů v čele s Vojtěchem „RICHIE“ Bauerem? Ti všichni se účastní představení kalendáře SOS dětské vesničky 2019 v knihkupectví Luxor v OC Nový Smíchov.

Středa 28. 11. od 16 hodin, NC PALLADIUM

Filip Rožek a Veronika Hájková Fína Čokoláda

Ve středu 28. listopadu se v Luxoru v Palladiu budete moci potkat a pobesedovat s tvůrci dětské knížky Fína Čokoláda a poznáte se s pohádkovým Čokožroutem.

Čtvrtek 29. 11. od 16 hodin, OC NOVÝ SMÍCHOV

Ivan Langer Sochobásně v Síti

Ivan Langer napsal již pátou knihu. Její křest proběhne v knihkupectví Luxor v OC Nový Smíchov. Přijďte se zeptat bývalého ministra vnitra na to, co vás zajímá.

Čtvrtek 29. 11. od 17:30, OC NOVÝ SMÍCHOV

Zbigniew Czendlik Uchem jehly

Katolický kněz Zbigniew Czendlik působí mezi kněžími trochu jako zvláštní jev. Netají se tím, že kouří a pije. Potrpí si na módu, ve volném čase hraje golf a přátelí se s Lucií Bílou. Z televizních obrazovek je známý také jako „netradiční“ moderátor pořadu Uchem jehly. Stejnojmenná kniha pak svým obsahem vychází z rozhovorů s hosty lanškrounské fary.