Nová lahodná svačinka Do ručičky

Nová lahodná svačinka Do ručičky

Nová lahodná svačinka Do ručičky

Nová lahodná svačinka Do ručičky

Po úspěšném uvedení ovocné řady dětských příkrmů Sunárek Do ručičky se sortiment kapsiček pro děti rozrůstá o dva nové druhy svačinek s tvarohem a s chutí jogurtu. Děti si tak nyní budou moci pochutnat na 4 nových variantách – tvaroh s jahodami, tvaroh s meruňkami, chuť jogurtu s banány a chuť jogurtu s ovocem, již od ukončeného 12. měsíce.

 

„Díky jedinečnému praktickému balení ve formě kapsičky je pro děti Sunárek Do ručičky snadno uchopitelný a rozvíjí tak jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost. Ideální je Sunárek také na cesty, neboť není třeba lžičky a děťátko se zabaví,“ říká Hana Strouhalová, Brand Manager značky Sunárek pro Českou a Slovenskou republiku.

Nový Sunárek Do ručičky s tvarohem a chutí jogurtu je se svým vyváženým složením vhodnou součástí jídelníčku menších dětí. Neobsahuje totiž lepek, přidaná barviva a konzervační látky . Lehce přenosné praktické balení s bezpečnostním uzávěrem umožňuje dětem vychutnat si rychlou svačinku kdykoliv a kdekoliv i mimo domov, například na cestách. Jako i u předchozích variant je navíc možné Sunárky Do ručičky skladovat při pokojové teplotě.

Lahodné dětské dezertíky jsou k dostání od listopadu ve čtyřech nových chutí za cenu 24,90 Kč.