No Name v Show Jana Krause!

No Name v Show Jana Krause!

No Name v Show Jana Krause!

Show Jana Krause:

jak se slovenští No Name dělili o Horalku, kněz jako model a kráska s implantáty na „chrbtě“!

 

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání kapela No Name, kněz René Václav Strouhal a modelka Michaela Gašparovičová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. listopadu ve 21.35 na Primě.

„Dobrý večer, dámy a pánové, přijel jsem skleslej, zplihlej, rozbil se nám totiž prezident. Ale úplně!“ S těmito slovy předstoupil Jan Kraus před diváky a zhodnotil za sebe počínání českého prezidenta za několik málo posledních dnů. „Co diktatura, to jeho spřátelená země,“ neodpustil si moderátor a svůj úvodní proslov ukončil výrokem: „My nejsme přátelé, já kritizuju jeho a on mne, ale teprve teď mi začínají chodit první gratulace!“

Po nezbytném kolečku po českém tisku, který je také plný pana prezidenta, opustil moderátor toto téma a přivítal slovenskou skupinu No Name! Vedle Jana Krause usedl Tibor Timko jako mluvčí skupiny, která je složena ze čtyř bratrů – Roman, Ivan, Dušan a Tibor. Moderátor chtěl vědět, jaké to bylo doma, jak se sourozenci například dělili o jídlo. „Když se narodil nejmladší Dušan, tak jsme to brali jako velký zásah – Horalka se najednou nedělila na tři kousky, ale už na čtyři!“ vzpomínal Tibor a společně se zasmáli, protože Jan Kraus připustil, že moc dobře tohle všechno zná, neboť je sám z pěti dětí. „A co třeba šunka, prostě něco lepšího?“ ptal se svého hosta. „Ta byla jenom v neděli,“ přišla očekávatelná odpověď. Tibor vzpomínal na nejmladšího Dušana, který je, své starší bratry, špehoval a pak toho pro sebe všelijak využíval. Jan prý měl nejmladší sestru, která když jen zvýšila hlásek, už přiběhl otec: „Ten vůbec nic nevyšetřoval, šel rovnou po mně!“ Jana Krause pak velmi zajímalo, proč jako mluvčí skupiny vystupuje neustále jen Tibor a dozvěděl se, že v tomto ohledu jsou ostatní Tiborovi bratři na nic. Toho se samozřejmě moderátor okamžitě chytil a zval si vedle Tibora jednotlivě každého z bratrů „na nic“. Roman připomněl pár čísel z historie kapely, Ivan zmínil, že na něho Tibor asi žárlí. „Toho krasavce jsem si hned říkal, že vytáhnu!“ souhlasně okomentoval Ivanova slova moderátor. A jako poslední přišel na chvilku i nejmladší Dušan, kterého od Tibora dělí 10 let.

 

Dalším hostem byl René Václav Strouhal, katolický kněz, který se podle slov Jana Krause stále častěji objevuje v médiích. „Oni Vás fotí jako model,“ nestačil se divit moderátor. „Je důležité ukázat, že kněží nejsou staří a plešatí,“ vysvětlil mladý kněz. Zmínil, že církev jde s dobou, například že i kostely jsou pro své věřící v zimě vytápěny. Když se pak Jan Kraus zajímal o to, kde pan René působí, zmínil moravské Těšany, působiště spisovatele Mrštíka a dějiště Maryši. „Přesto si sem tam koupím kafe i u Žida,“ vtipkoval kněz. Vysvětlil pak, že jeho životním kněžským posláním je být lidem co nejblíže, být s nimi a pomáhat jim. „Mám za to, že stačí mít lidi rád a oni si už mne vyhledají sami. Stejně tak je to s těmi celebritami, najdou si mne samy!“ Moderátora zajímalo ještě blíže, jak to je v případě spojení světa církve a celebrit, dále jak například René připravuje kázání. „Kázání má být jako minisukně! Má být krátké, má být přiléhavé a má něco krásného skrývat!“ Rozhovorem na téma kariéry v církvi a toho, čeho by chtěl René dosáhnout, rozhovor se sympatickým knězem skončil.

 

Jako poslední zavítala do studia slovenská, ženskými přednostmi výrazně obdařená kráska, Michaela Gašparovičová, modelka, vítězka několika soutěží krásy. Prý začala s modelingem ve 13 letech: „Já jsem byla už ve 13 dost vyspělá.“ Moderátor pak ukázal nějaké Michaeliny fotky. „Důstojný pane, teď se nedívejte!“ instruoval Jan Reného. Michaela jen podotkla, že ty fotky nejsou tak hrozné a že ona sama studovala církevní gymnázium! „Vy nevypadáte jako běžný produkt církevního gymnázia,“ rýpnul si moderátor a chtěl pak vědět, zda má Michaela prsa svá nebo umělá. Přiznala, že si nechala poprsí zvětšit, a má díky tomu více zakázek. Jana Krause dál zajímalo, co všechno si ženy mohou nechat upravit, Michaela zmínila například nos. A k tomu, jak ženy před úpravami a po nich vypadají, dodal jen: „Taková ježibaba někdy vydělá víc peněz než krasavice!“ Téma intimního rozhovoru pokračovalo dál a Jan Kraus se modelky zeptal, zda měla nějaký problém při svých plastických operacích. Přiznala, že měla – poprvé, když si nechávala zvětšit poprsí, se jí implantáty přetočily. „Takže ráno hledačka, kde jsou…“ dělal si legraci moderátor. Michaela se přidala: „…na chrbtě!“ a touto odpovědí rozesmála celé publikum. Jan Kraus jejich laškování ukončil trefně: „Člověk se nechá vylepšit a skončí hrbatý jako velbloud!“

Michaela ukázala, kde má tetování. Pokud to chcete vidět také, nezapomeňte se dnes večer dívat na Show Jana Krause!