No Heroes vypráví v novém videu příběh o milencích a životní chybě

No Heroes vypráví v novém videu příběh o milencích a životní chybě

No Heroes vypráví v novém videu příběh o milencích a životní chybě

No Heroes navazují na svůj loňský comeback a vydávají nový klip a singl Greatest Mistake. Indierocková kapela v čele s Čechoameričanem Thomasem Klikou přichází s působivou písní dvou milenců, kteří k sobě hledají cestu.

No Heroes se na podzim loňského roku vrátili se vší parádou – novým EP Heart Beats a videoklipem k singlu „Heart Beat“. Kapela, která zaznamenala úspěch na festivalových pódiích i mezi fanoušky, vydala u domácího labelu Tranzistor minialbum obsahující čtyři nové písně plné emocí, osobních výpovědí a barevných melodií. Nyní vydávají nový singl „Greatest Mistake“, který vznikl v produkci Armina Effenbergera, a animovaný videoklip k němu vytvořila japonská výtvarnice a animátorka Jaxzander.

„Píseň je příběh dvou milenců ze střední školy, kteří se časem začali vzdalovat, až se rozešli. Po čase oba cítí velkou touhu se k sobě vrátit, ale zjišťují, že návrat není tak jednoduchý a vnímají svůj tehdejší rozchod jako ‚greatest mistake‘,“ říká zpěvák Thomas Klika.

No Heroes tvoří zpěvák a kytarista Thomas Klika, klávesista Petr Tichý, bubeník David Fuxa a čerstvá posila sestavy baskytarista Kryštof Sunkovský. Na scéně se pohybují už od roku 2005 a na kontě mají jedno studiové album Heart One, vydané pod producentským dohledem Armina Effenbergera, a zmiňovanou novinku EP Heart Beats, která vznikala ve studiu zpěváka, skladatele a kapelníka skupiny České srdce Michala Šenbauera. Autorské duo Thomas Klika a Petr Tichý také stojí za kapelou Tommy Indian, která v roce 2013 vydala u Supraphonu album Moon Dreamer.

INSTAGRAM: www.instagram.com/noheroes_official/
WEB: www.tranzistorlabel.com/