Neuvěřitelná exploze barev nejen pro mladé

Neuvěřitelná exploze barev nejen pro mladé

Neuvěřitelná exploze barev nejen pro mladé

Objevte kouzlo a nekonečné možnosti barev, které Vám přináší nová značka COLORAMA od Maybelline New York. Vše, co jste chtěli vědět o barvách a trendy líčení je nyní konečně na dosah! Ukažte s Colorama Váš osobitý styl, překračujte hranice a bavte se. Svoboda barev je tu. Nová značka dekorativní kosmetiky Colorama – to je především kvalita Maybelline New York, dostupnost a nekonečná paleta barev.

Barevná značka Colorama je ztělesněním divokosti, nevšednosti a s více než 100 různými odstíny vám přináší nejnovější trendy z módních přehlídek. Navíc portfólio laků na nehty, očních stínů, lesků na rty, očních linek či tvářenek lze v nekonečném množství kombinovat a vytvářet tak zajímavý módní look pro každý den.

Popusťte uzdu fantazii se 70 skvělými odstíny laků na nehty Colorama! Je libo temně rudá, zářivě fialová, tyrkysová či něžně růžová? Colorama představuje bohatou paletu plnou matných, pastelových, metalických, třpytivých či dokonce neonových odstínů pro dokonalé a trendy lakování nehtů. Navíc si jistě zamilujete designové balení laků Colorama či unikátní štěteček pro plynulý skluz. Proměňte vaše nehty v perfektní módní doplněk s kolekcí laků Colorama.

 

S Coloramou bude vaše líčení perfektně sladěné. Vybrat si například můžete také ze široké palety barev očních stínů v celkem 30 hravých odstínech. Následujte trendy a vytvořte s očními stíny Colorama nezapomenutelný look plný barev. Výrazné líčení, stínování a barvy – jsou hitem letošního jara a léta! Perfektní vzhled navíc můžete podtrhnout i barevnou linkou, díky očním linkám COLORAMA v celkem 18 odstínech. 

  

Zvýrazněte jemný ruměnec ve tváři s řadou tvářenek Colorama. Vyberte si ten správný mezi šesti přirozenými odstíny a dodejte svým líčkám zdravý vzhled.

 

Naprosto dokonalý vzhled zakončíte vždy s leskem na rty Colorama. Jemné třpytivé odstíny krásně podtrhnou barevné líčení a dodají vašim rtům neodolatelnou přitažlivost! Lesk na rty si můžete navíc vybrat v roztomilé tubě nebo flakonku se štětečkem.

 

Odhoďte zábrany a vystupte ze stínu s barevnou paletou COLORAMA!

Barevná, dostupná značka, která promění vaše každodenní líčení v nevšední zážitek.

Doporučená maloobchodní cena od 49,90 Kč do  79,90 Kč.  Ceny se mohou v jednotlivých prodejnách lišit.