Neuvěříte, co Jarek Šimek vyváděl s činkami!

Neuvěříte, co Jarek Šimek vyváděl s činkami!

Neuvěříte, co Jarek Šimek vyváděl s činkami!

Jarek Šimek chystá nový videoklip! Bude to trhák ?

 „Můj styl je fit“ je název nového videoklipu zpěváka Jarka Šimka, do kterého si přizval sportovce, ale i známé osobnosti.

 

Nechyběla mezi nimi ani například zpěvačka Marcela Holanová, Antonín Duchoslav, organizátor charitativních akcí David Novotný či finalista Muže roku Jan Caha.

Videoklip si všichni skvěle užili a rádi si ze sebe udělali legraci. Před kamerou předváděli netradiční kousky, ve kterých je jen tak hned neuvidíte. Marcelu Holanovou na trampolíně, Antonína Duchoslava jako vzpěrače a mnoho dalších osobností v neuvěřitelných situacích. Leona Šenková opět potvrdila svou rockerskou krev, když se nechala nacpat do sexy korzetu, z něhhož jí překypovalo poprsí, což  doplnila písní, v níž zpívá „můj styl je big“.

Zlákat se nechal i známý organizátor soutěže „Muž roku“ David Novotný. na chvíli odložil seriózní oblek, aby se kvůli klipu doslova narval do růžového dresu, ve kterém pumpoval svaly s kilovými činkami.

 

Jarek Šimek tak písní přirozeně navázal na svou fyzickou proměnu. Jeho atletická postava působila skvěle i mezi profesionálními fittnessáky a sportovci. Videoklip na píseň „Můj styl je fit“ ukazuje, že každý v jakémkoliv věku a jakékoliv postavy může žít zdravým životním stylem, ataké to, že cvičení už dávno není jen pro kulturisty. Cvičit může každý, kdo se chce dobře cítit a ještě přitom zásadně zlepšit svojí fyzickou i zdravotní kondici.

Jarka čeká ještě jeden natáčecí den s dalšími známými osobnosti a potom již následuje střih klipu.

Fotografie: Olga Hrušková a Veronika Pietrowska