Nestresujte se, že nestíháte zdravě jíst

Nestresujte se, že nestíháte zdravě jíst

Nestresujte se, že nestíháte zdravě jíst

Nestresujte se, že nestíháte zdravě jíst – tipy na zdravé a rychlé stravování

O zdravém životním stylu se dnes často mluví, ale v realitě pracovního dne většinou na dodržování naplánovaného jídelníčku není čas. Rozhodně vás to ale nemusí stresovat, v dnešní době možností, jak zdravě a rychle jíst, stále přibývá. A přizpůsobují se tomu i řetězce s rychlým občerstvením. Příkladem je Bageterie Boulevard, která v rámci svého menu nabízí i řadu FIT CALORIES vytvořenou podle zásad zdravého stravování. Najdete v ní zdravé alternativy napříč celým dnem, kterých se nemusíte bát, ani když aktuálně hubnete, nebo když zkrátka jen nechcete jíst bez rozmyslu.


Snídaně je základ dne, i proto si můžete ze startu dovolit trochu více a vydatně posnídat. Ve zdravém tónu řada FIT CALORIES nabízí aktuálně jako novinku křupavý Muffin s avokádovou salsou a grilovaným sýrem Halloumi, pečeným rajčetem a rukolou nebo Dýňový chléb s gervais sýrem, marinovaným lososem a volským okem.


Kdo z nás se nedostal do situace, že oběd prostě časově nezvládá, ale hlady „umřít“ nechce? Na všechny uspěchané vyznavače zdravého stravování však FIT CALORIES také myslí. Nejenže najdete u jídla nutriční složení, ale můžete si vybrat i z nabídky připravené vyhlášeným šéfkuchařem, tedy jídlo chuťově velmi atraktivní, připravené za chvilku a vždy čerstvé. Aktuální CHEF MENU a i jeho „zdravou“ část osobně sestavil rodilý Ital, Matteo De Carli, šéfkuchař pražské restaurace Casa De Carli. Tentokrát FIT CALORIES menu potěší nejen vegetariány, ale také vegany. Wrap s cizrnou a fenyklem totiž obsahuje pastu z cizrny a kořenové zeleniny, pečený fenykl, rajčata a salát little gem. A pokud milujete kozí sýr, tak Dýňový chléb s kozím sýrem bude váš favorit. Jeho základ tvoří lilkový kaviár a čerstvý kozí sýr, šťavnatost mu dodává pečená cuketa a příjemnou štiplavost rukola. To vše doplněné ještě o svěží pomerančový dresink.

V nabídce nechybí ani široký výběr čerstvých salátů – najdete zde klasiky jako Caprese salát, Caesar salát nebo salát s kozím sýrem a červenou řepou.