Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique umístěný v OC Chodov

Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique umístěný v OC Chodov

Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique umístěný v OC Chodov

Nespresso představuje první pop-up Nespresso Boutique umístěný v OC Chodov

Značka Nespresso pro své zákazníky přichystala další novinku a počátkem září otevřela již čtvrtý Nespresso Boutique v České republice.
Poprvé se však jedná o prodejnu v unikátním konceptu pop-up store. Nový Nespresso Boutique své pomyslné brány otevřel v OC Chodov 2. září 2016.

Za deset let působení na českém trhu si zvládla značka Nespresso vybudovat stabilní základnu spokojených zákazníků, kteří oceňují nejen kvalitní kávu, ale také moderní kávovary a špičkový servis. Toho se jim dostává i díky službám Nespresso Boutique. Proto se společnost rozhodla na začátku září otevřít další, v České republice již čtvrtý, butik a svým zákazníkům tak ještě více zjednodušit cestu k jejich oblíbené kávě.


 

Poprvé se Nespresso Boutique v České republice představuje jako pop-up store. Přestože se jedná o mobilní koncept, který je menší a kompaktnější, nabídne stejnou škálu služeb jako klasický boutique. Zákazníci zde kromě prodejní zóny naleznou degustační a ochutnávkovou část, kde si mohou vychutnat kteroukoli z 24 druhů Grands Crus káv, a nechybí ani recyklační zóna, kde lze odevzdat použité kapsle. Nespresso pop-up Boutique se pyšní kapslovou stěnou, která pojme 54 800 kapslí. Koncept Nespresso pop-up Boutique pochází od španělské společnoti Ekipa a postaven byl za 2 dny.

 

„Nespresso přišlo na český trh v roce 2006, ten samý rok jsme také v Pařížské ulici otevřeli první Nespresso Boutique. Během deseti let prošla česká kávová kultura velkými změnami. Lidé se zajímají o nové možnosti, rádi objevují nové druhy nebo způsoby přípravy kávy. Proto postupem času přibyly butiky v Praze v Centru Černý Most nebo v Brně na náměstí Svobody. Nyní přichází čas a otevíráme první Nespresso pop-up store v ČR. Tento koncept je v zahraničí velmi oblíbený a věříme, že i zde si najde své příznivce,“ řekla k otevření nové prodejny Simone Jansen, Country Business Managerka Nespresso.

 

Celou síť Nespresso v současné době tvoří 472 klasických a 63 pop-up butiků v 335 městech v 63 zemích/*. V České republice jde o čtvrtý Nespresso Boutique, třetí v Praze.

Butik v OC Chodov bude otevřený od pondělí do neděle od 9 do 21 hodin. www.nespresso.com