Nespresso Adventní kalendář 2019

Nespresso Adventní kalendář 2019

Nespresso Adventní kalendář 2019

Sváteční čas je jako stvořený pro skvělou kávu…

 Nespresso Adventní kalendář 2019

 Konec roku je vždy spojen s chvílemi shonu i pohody. Abyste si mohli užít každý moment naplno, společnost Nespresso si pro své zákazníky již tradičně připravila jedinečný dárek. Zastavte se na okamžik i v předvánočním čase a vychutnejte si každý den jinou kávu díky Nespresso adventnímu kalendáři v limitované edici inspirované skandinávským stylem. 

 V každém okénku se skrývá překvapení v podobě 23 různých kávových kapslí včetně limitované edice Festive Variations Nordic. Proměňte předsváteční spěch v nezaměnitelné momenty díky kávě Nespresso a vychutnejte si atmosféru nadcházejících Vánoc s vašimi nejbližšími.

Součástí adventního kalendáře je také lungo šálek v elegantním matně bílém provedení z jedinečné kolekce ORIGINnavržené designérkou Indiou Mahdavi. 

 Adventní kalendář bude dostupný od 25. října 2019 v Nespresso Boutiques a 

na www.nespresso.cz za cenu 750,- Kč.

O společnosti Nestlé Nespresso SA 
Posláním Nestlé Nespresso SA je být průkopníkem a zároveň nastavovat laťku v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality.  Společnost spolupracuje s více než 100 000 farmáři v 13 zemích prostřednictvím programu AAA Sustainable Quality™, jehož cílem je zavádět na plantážích a v jejich okolí udržitelné postupy.  Tento program, který byl spuštěn ve spolupráci s organizací Rainforest Alliance v roce 2003, pomáhá zlepšit výnosnost i kvalitu sklizně, zajišťuje udržitelnou dodávku kvalitní kávy a zlepšuje životy farmářů i jejich komunit. 

Společnost Nespresso se sídlem ve švýcarském Lausanne je přítomna v 80 zemích a má více než 13 600 zaměstnanců. V roce 2018 provozovala celosvětovou maloobchodní síť zhruba 800 butiků. Více informací naleznete na firemních stránkách Nespresso: www.nestle-nespresso.com.