Nenechte si ujít unikátní výstavu GOTT, MY LIFE!

Nenechte si ujít unikátní výstavu GOTT, MY LIFE!

Nenechte si ujít unikátní výstavu GOTT, MY LIFE!

Výstava GOTT, MY LIFE je z pohledu počtu a škály exponátů naprosto unikátní. Detailně mapuje 60 letou historii pěvecké dráhy Zlatého slavíka, včetně použití artefaktů z jeho soukromé sbírky. Návštěvníci tak mohou nahlédnout do tajných deníčků Gottových fanynek; zjistit, jaké jsou mistrovy oblíbené knihy; zavzpomínat na staré hity; obdivovat řadu kostýmů z koncertů a zaposlouchat se do známých písní.


Osobní vztah k výstavě zpěvák potvrdil sám v rámci její přípravy „Vždycky jsem si přál výstavu v takovém duchu uspořádat. Expozici, která ukáže mým fanouškům souhrnný soubor artefaktů mapujících celou mou kariéru, jež provázela i jejich životy. Připomene jim třeba chvíle již dávno zapomenuté, vybaví se jim vzpomínky.“

Výstava představuje více než 1000 exponátů, včetně zcela neznámých, jakým je například fotografie Karla Gotta s Johnem Lennonem. Perličkou z oblasti audiotechniky je vystavená šelaková deska z roku 1962 (první ET KG) otáčející se rychlostí 78 otáček za minutu. Jedná se o jednu z posledních šelakových desek, na které Supraphon natáčel a sehnat tento exponát byl pro pořadatele opravdovou výzvou.

GOTT, MY LIFE se nachází na Rašínově nábřeží, na lodi Bigmedia v atraktivní oblasti pražské Náplavky. Prostory lodi nabídly zajímavý netradiční prostor, který architekti bezezbytku využili a nabídli návštěvníkům opravdový zážitek.

Více na: gottmylife.cz