Nely Řehořová: 16. narozeniny bez mejdanu?!

Nely Řehořová: 16. narozeniny bez mejdanu?!

Nely Řehořová: 16. narozeniny bez mejdanu?!

Pamatujete si, co jste dělali, když jste slavili šestnácté narozeniny? Možná první alkoholický drink, film s kámoškama nebo třeba zamilované zprávičky s kamarádem, který konečně začíná být něčím víc? Buď jak buď, mladá zpěvačka NELLY ŘEHOŘOVÁ žádný bujarý mejdan neměla. Vystoupila totiž se svou kapelou v rámci filmového festivalu ve Zlíně a další den v Uherském Brodě. Možná už jste fanoušci jednoho z největších talentů českého showbyznysu, možná jste o ní ještě neslyšeli. V každém případě si můžete být jisti, že jméno NELLY ŘEHOŘOVÉ (16) na vás už brzy "vykoukne" doslova za každým rohem. Tahle mladá slečna má totiž našlápnuto k úžasné kariéře. Kdo ale vlastně je rodačka z Opočna, která v  sobotu, tedy 10. června, slavila své šestnácté narozeniny a co už má za sebou?

 

Hned na začátku je třeba zmínit, že Nelly je celkem multifunkční dívka. Kromě zpívání totiž dlouho dělala aerobik, což se jí dnes velmi hodí v rámci tanečních choreografií tak, jako například v novém videoklipu Žit jen svou láskou. Hlavně se však úspěšně věnuje také i herectví. Vůbec poprvé jsme ji mohli před kamerou zaznamenat ve filmech Babovšesky 2 a 3. To jí bylo pouhých dvanáct let. Ještě o rok dříve už se však začala prosazovat jako zpěvačka, když se stala členkou dětské show TV Stars. V roce 2014 pak vyhrála Cenu Internetu v soutěži Česko zpívá a bylo jasné, se rodí nová hvězda. Dnes už má na svém youtube kanálu osm písniček a nejde zdaleka jen tak o nějaké plácání do vody. 

 

Vždyť která šestnáctiletá holka se může chlubit, že má v portfoliu duet s Terezou Kostkovou (k filmu Strašidla) nebo s Michalem Hrůzou (k novince Špunti na vodě, která teď běží v kinech)? Navíc Nelly se nebojí ani vlastní tvorby. Například v rámci loučení se základní školou vznikl song My půjdem dál, který byl celý v její režii. Mladá zpěvačka se dokonce postarala i o scénář. Je tedy jasné, že se neztratí. Tím spíš, že si ji pro spolupráci vybral i Michal David, který pro ni napsal právě hit Žít jen svou láskou. Videoklip měl premiéru teprve před pár dny a už má na youtube desítky tisíc shlédnutí. Nelly se zkrátka dobře poslouchá, o tom nemůže být sporu. Její hlas je jedinečný a už dnes zazpívá písně jako třeba Skyfall nebo Let it go a další. Každý, kdo někdy přičichl k hudbě ví, že to není vůbec nic jednoduchého ani pro mnohem zkušenější zpěváky. 

 

Pokud byste chtěli Nelly při její cestě showbyznysem sledovat, tak to není žádný problém. Ráda se totiž o své zážitky dělí. Začalo to psaním a točením krátkých videíí z natáčení a různých pěveckých vystoupení. V současné době má svůj blog v časopisu Top dívky a se svou kamarádkou založila blog Nahodanemyslimsi.cz. Ten je o společných zájmech, životním stylu a přátelství. Uvidíme, kam až to Nelly dotáhne. Je zřejmé, že díky své pracovitosti a houževnatosti má dveře k hvězdnéí kariéře otevřené dokořán. Stačí jen vejít. Ale právě tenhle krok bývá někdy vůbec nejtěžší. Nelly oslavila teprve 16. narozeniny, takže má ještě všechno před sebou. Místo bujarého mejdanu však slavila prací na koncertech v Mikulově a Uherském Brodě. O fanoušky však evidentně nouzi nemá. Od poslíčka společnosti Florea dostala dnes ráno opravdu překrásný puget. Zřejmě nějaký tajemný ctitel...

Foto: Instagram Nelly Řehořové a florea.cz

Nelly Řehořová

Koníčky: hra na klavír, aerobik, tanec, jízda na kole, plavání, lyžování, tenis, golf

Motto: Raduj se z maličkostí, Věř sám sobě, Den bez smíchu, je promarněný den

Její písničky si můžete poslechnout zde:

www.youtube.com/channel/UCIgTCU9UOJCGlEwlvU0njBg


 

Nelly to teď má nastavené malinko jinak, než její vrstevnice. Vlastně, o hodně jinak. Když není ve škole nebo se neučí na písemky, tak se věnuje svým největším koníčkům. Český showbyznys si ji i přes její nízký věk už nějakou tu chvíli všímá. Nělly se zatím skvěle daří skloubit zpívání s herectvím. Má za sebou už několik úspěšných snímků, momentálně ji můžete vidět v kinech v trháku Špunti na vodě. 

 

Přesto ji o malinko víc "bere" pěvecká dráha. Před pár dny měl premiéru její videoklip Žít jen svou láskou z dílny hitmakera Michala Davida. Na jejím youtube kanále se však můžete podívat na mnohem více songů. A tak se není čemu divit, že i narozeninovou oslavu měla poněkud netradiční. Místo klábosení s kámoškama si spolu se svými fanoušky užívala skvělou atmosféru v rámci koncertu na Mikulovských ozvěnách ve Zlíně a v Uherském Brodě na Bílokarpatských slavnostech. Někomu se to může zdát zvláštní, na druhou stranu proč ne? Těžko najdete lepší místo na oslavu narozenin než tam, kde vás všichni doslova hltají očima.