Nela Řehořová - nová hvězda z Babovřesek

Nela Řehořová - nová hvězda z Babovřesek

Nela Řehořová - nová hvězda z Babovřesek

ČESKO ZPÍVÁ v Trutnově je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky, na které zabodovala Nela Řehořová z Police nad Metují. Její píseň Černá vrána nadchla diváky v internetovém hlasování a získala první cenu.

Je opravdu dobrá zpěvačka a má dobře našlápnuto na hudební kariéru,“ chválila Nelu patronka soutěže Kamila Nývltová. Nela Řehořová si už zahrála ve filmu Babovřesky2 a Zdeněk Troška s ní počítá i do dalšího připravovaného dílu Babovřesky 3. „Nele jsem gratuloval. Je to pro mě velká čest.  Je nejen dobrá herečka, ale i výborná zpěvačka. Držel jsem ji palce a myslím si, že o ní ještě uslyšíme, nafotila se svou sestrou kalendář, kde na mě kouká mladá a krásná kočka,“ chválil Nelu Zdeněk Troška.

Nela má ve svém věku natočeno už i několik svých písniček a také nafotila krásné fotky, účinkuje v TV Stars a jejím přáním je vystupovat v muzikálu. 

Oslava byla v nealko provedení a džusem si tak přiťukla společně Kamila Nývltová, David Novotný a Nela Řehořová.

 

ČESKO ZPÍVÁ se koná každý rok v Trutnově. „Do letošního osmého ročníku se přihlásil rekordní počet 451 soutěžících a porota tak měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší. Jsem moc ráda, že to mám za sebou,“ dodala pořadatelka, maminka Kamily Nývltové Iveta. 

Mezi finalisty Česko zpívá se objevila i Natálie Grossová, která přijela se svou maminkou Šárkou. 

V zákulisí soutěže Kamila Nývltová  zlobila svého přítele a schovávala se za závěs s Josefem Vágnerem. Co na to přítel Tomáš Smička se kterým se Kamila v Praze přestěhovala do většího bytu, kde má dokonce i vlastní šatnu? Osobně ji šel vyhubovat, že se závěs urve a kdo to bude platit. Poté dokonce odjel raději do Prahy na vystoupení. Tak si Kamila Nývltová dala pikantní pizzu a dál pokračovala v hrátkách s Vágnerem a společně se přetahovali o „plyšáka“.  

Renata Drössler si po svém vystoupení v zákulisí dala plný talíř bramboračky a přitom nezapomněla laškovat s pořadatelem Muže roku Davidem Novotným. Jako porotkyně je Renata velmi přísná. „Hodnotím hlasový rozsah, skladbu, podkres a jsem fakt tvrdá porotkyně,“ tvrdí o sobě Drössler.

To Zdeněk Podhůrský má u soutěžících i jiné priority. „Já hodnotím nejen zpěv, ale i to zda se na daného soutěžícího lze koukat,“ dodává Zdeněk, který na soutěž dorazil bez své přítelkyně.