Nekonečné možnosti pohybu: to je nová a jemná kolekce PUMA sportovního oblečení pro ženy

Nekonečné možnosti pohybu: to je nová a jemná kolekce PUMA sportovního oblečení pro ženy

Nekonečné možnosti pohybu: to je nová a jemná kolekce PUMA sportovního oblečení pro ženy

Globální sportovní značka PUMA do nového roku vkročila se stylovou dámskou tréninkovou kolekcí, která je stvořena z luxusních materiálů pro svobodu a neustálou lehkost při každém pohybu. Flexibilita a jistota při všech možných i nemožných pozicích, to je nová studiová kolekce PUMA. Tyto novinky nebudete chtít díky sofistikované kombinaci jemných barev růžové a šedé doplněné krajkou svléknout po zbytek roku.

Tváří kolekce, která zahrnuje pohodlná tílka, legíny v barvě porcelánu a spolehlivé sportovní podprsenky, je Alina Zagitova, krásná ruská krasobruslařka, a především olympijská vítězka a světová a evropská šampionka. Nové kousky jsou ideální pro cvičení jógy, pilates a další sporty. Vysoké legíny zajistí pohodlí a zároveň obepnou vaše tělo, trička s krajkovými detaily v tlumených tónech růžové vám zase dodají styl při každém pohybu.

Vybrané produkty jsou k dostání od 1. ledna 2020 u prodejců A3Sport, Intersport a Espace sport a na PUMA.com.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf sitchd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.