Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce(

Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce(

Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce(

Češi se mezi nejlepšími bojovníky neztratili

Byla to velká podívaná! Kdo nebyl na open Yangames fight night ve Žlutých lázních, přišel opravdu o hodně. Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce v rámci jednoho z nejlepších a nejlépe organizovaných turnajů v Evropě. Pokud si chcete vychutnat zápasy ještě jednou nebo alespoň částečně napravit svoji neúčast, máte šanci v sobotu na televizní stanici Sport5 deset minut po osmé večer.

 

Legenda neodchází, legenda stále zůstává! Jedna z největších ikon české MMA Petr Vondráček má za sebou další vítězný zápas a mezinárodní titul WKN tak zůstává doma! No, a nebyl by to Petr, kdyby zápas s Neilem Aquinem neukončil technickým KO. Skvělé zprávy však ani zdaleka nekončí. Evropský titul WKN si totiž ze Žlutých lázních odnesl Ondřej Hubník, když udolal houževnatého Sergeje Maslobojeva, který byl v minulosti pro české borce v mnoha případech nepřekonatelnou překážkou. "Spejbl" se však tentokrát pomstil za všechny porážky a litevský pořízek odjel s nepořízenou. Českému publiku udělal radost i Lukáš Hron, když v odvětě roku z ringu vyprovodil Bělorusa Romana Kryklia, pochlapili se i další naši ranaři. 

 

Zkrátka, byla to taková podívaná, na které se vzpomíná ještě hodně dlouho. Nic podobného prostě v českých luzích a hájích jen tak nezažijete. A říkáte-li si opravdoví milovníci parádních zápasů, tohle musíte vidět alespoň v televizi. Zapište si tedy: Stanice Sport5, sobota, deset minut po osmé hodině večer. Je to ideální čas. Než se vydáte na drink, mrknete se na pár excelentních zápasů, které vám rozproudí krev v žilách.

 

Na ukázku z večera se můžete podívat zde:
https://sport5.cz/clanky/zaznam-z-yangames-fight-night-open-air-na-sport-5-a76e7cbe.html

 

Foto: Lenka Bartáková, Czechfighters.cz