Nejbarevnější den Vašeho života se nezadržitelně blíží

Nejbarevnější den Vašeho života se nezadržitelně blíží

Nejbarevnější den Vašeho života se nezadržitelně blíží

Do Olomouce a Prahy míří nejbarevnější rodinný běh! Pětikilometrová trať běhu Barvám neutečeš přinese nezapomenutelný zážitek ve víru barev. Ze startu vyběhnou všichni registrovaní běžci v bílém, na každém kilometru trasy na ně budou tzv. sypači házet syté duhové práškové barvy. Netrapte se tím za jaký čas trať zaběhnete. V závodě neexistuje konkurenční prostředí, měření času či věkové limity. Stačí jediné - vyrazit na trasu dlouhou 5 km během či chůzí a nechat se při tom zasypat barvami!


"Je to běh, kterého se může zúčastnit doslova každý, i ti, kteří se jinak běžeckých akcí neúčastní v obavě, že nedoběhnou do cíle. Barvám neutečeš není závod. Barvám neutečeš je synonymum pro radost ze života, pro schopnost si ji užít, pro příjemně strávené odpoledne, které prožijete s lidmi připravenými vypustit všechny starosti a povinnosti a užít si duhově barevnou zábavu," popisuje ideu běhu pořadatel Antonín Pospíchal z BP Action. 

Běh se uskuteční v sobotu 2. května od 13 hodin na Výstavišti Flora Olomouc. O několik dní později zavítá akce pro celou rodinu i do Prahy. V naší metropoli se účastníci postaví na start 23. května od 13:00 v areálu Bohnické nemocnice. Startovné pro členy týmu (4 a více lidí) je 450, - Kč a cena pro jednotlivce je 500, - , pro děti od 7 do 14 l et 250 Kč a děti do 6 let mají startovné zdarma. Registrace probíhá online , na webových stránkách www.barvamneuteces.cz . Na všechny přihlášené běžce čeká startovní balíček obsahující tričko, sáček se sypkými barvami, náramek, brýle, startovní číslo a další drobná překvapení. Na trati bude navíc pro účastníky připravené občerstvení. Barvy, které jsou základním znakem běhu Barvám neutečeš , jsou hygienicky nezávadné, testované a vyrobené z kukuřičného škrobu a potravinářského barviva. Doběhnutím do cíle však akce zdaleka nekončí. Na návštěvníky a účastníky běhu čeká párty plná dobré muziky. Kromě koncertů, soutěží pro malé i velké, focení u fotografických stěn zde najdete i možnosti k občerstvení. A samozřejmě nebude chybět velké množství barev! Více informací najdete na www.barvamneuteces.cz

Barevné odpoledne podporuje také účast dětských domovů v čele s DD Vysoká pec , nad kterým převzala záštitu finalistka miss Veronika Kašáková, jež sama z e stejného prostředí pochází. Část z výtěžku akce a zisk z prodeje oranžové barvy půjde na Linku bezpečí. 

Na startovní čáru se spolu s dospělými i dětmi postaví populární celebrity Láďa Hruška, Pavel Novotný, Veronika Kašáková, zpěvák Pavel Callta a kajakář Vavřinec Hradilek.Netradiční běh marketingově zajišťuje agentura BP Action. Loňského prvního ročníku se zúčastnilo 3 000 lidí . Na návštěvníky i účastníky běhu čeká na závěr party s živou kapelou , občerstvením a fotografickou stěnou , před kterou budou moci zvěčnit svojí podobu po proběhnutí duhovou sprchou.